Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Jeśli mi ktoś nie wadzi, to po prostu życzę powodzenia w każdej pozytywnej sytuacji, a taką są zaręczyny, więc dajesz Miras :)

Z drugiej strony... tyle już czytam wypok, że coś mi mówi, że warto czekać do wieczora i wpis na anonimowych z narracją "looszki to c00rvy, co mogło pójść nie tak?" xD
@drazekorsarz to akurat, że są razem krótko nie oznacza, że małżeństwo to błąd. Znam takie pary, które brały ślub po 3 miesiącach znajomości i są ciągle razem szczęśliwi a znam i takie, które czekały latami na ślub a samo małżeństwo trwało dużo krócej niż wcześniejszy etap związku. Wszystko zależy od ludzi.
Sam pomysł oświadczyn w restauracji o to w walentynki strasznie słaby. Do tego ci znajomi później, jak odmówi będzie cyrk xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@jmuhha: moi teściowie byli bardzo oburzeni że nie pytałem o zgodę(sram na ich zgodę) A moja obecna żona skomentowała to krótko: to moja ręka i nikogo nie będzie pytała o zgodę co z nią zrobić. Mój ojciec się oburzył że powinien być obiad zapoznawczy z rodzicami mojego różowego bo on tak robił, skwitowałem to tak: nie mam zamiaru się tak plaszczyć przed nikim, chcesz się z nimi napić to ich na