Wpis z mikrobloga

Panowie jest tu ktoś z okolic Sieradza? Usłyszałem ciekawą historię i ciekawi mnie ile w tym prawdy. Podobno działa sobie jakaś firemka transportowa właśnie w okolicach #sieradz i szef tej firmy stwierdził, że chce trochę "zaoszczędzić" i zatrudnił sobie Ukraińców. Wszystko szło "dobrze" aż do pewnego dnia, kiedy wszyscy zatrudnieni Ukraińce przyszli do szefa i stwierdzili, że albo szef da im podwyżkę albo odchodzą wszyscy z firmy. Niestety czy stety szef podwyżkę im dał, bo prawdopodobnie firmy by nie było jakby im nie dał, a oni wszyscy by odeszli (około 12 osób). Jednak w całej tej historii jest jeden szkopuł, podobno podwyżkę dostali tylko Ukraińcy, a Polacy nie. Prawda to? Słyszał ktoś coś?
#bekaztransa #transport
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@magucio: @leftfinger: mi też to na urbana wygląda... jakoś ciężko mi uwierzyć że 12 osób się skrzyknęło razem. Kiedyś podobną akcje próbowała zrobić moja różowa z koleżanką w pracy i jakoś nie pykło ( )
  • Odpowiedz
@PanKracy582: możliwe, ale już słyszałem też nieco o lepszym traktowaniu kierowców z Ukrainy i to jest potwierdzone więc do końca nie byłem pewny czy powyższa historia też nie jest prawdą
  • Odpowiedz