Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć! Wołam ludzi spod tagów: #poznan #mirkokoksy #silownia #dieta #trening #rozowepaski

Jestem grubą lochą, 85 kg przy wzroście 170 cm. Szukam osobistego trenera, który nie będzie się ze mnie śmiał, tylko mi pomoże. Chodzi mi o ćwiczenia, wstydzę się okropnie, moje pobyty na siłowni kiedyś to rowerek i bieżnia. Szukam kogoś z powołaniem, kto nie będzie ze mnie kpił, wyśmiewał się, tylko pomoże schudnąć i przez to przejść. Wiem, że to wymaga czasu i wysiłku, dlatego szukam odpowiedniej osoby. Proszę pomóżcie, mam dość bycia tłustą świnią...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania treningiem nigdy nie spalisz nadmiaru kalorii. Skup się przede wszystkim na stopniowym wycofywaniu ze swoich nawyków żywieniowych niepotrzebnych kalorii. Kup wagę i waż całe swoje jedzenie (przy gotowaniu szczególnie) i skanuj każdy zjedzony produkt, żeby śledzić swoją konsumpcje w MyFitnessPalu. Jak nabierzesz tej świadomości o kaloryczności niektórych produktów to Ci będzie z czasem łatwiej. To jest nauka jak każda inna.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: motywacja,wytrwałość,dieta,aktywność ... Jeśli nie masz problemów zdrowotnych to z tych informacji dostępnych w necie jesteś w stanie ułożyć sobie dobry plan ..chyba,że chcesz ,by ktoś to zrobił za Ciebie,ale efektów raczej to nie przyspieszy :)
  • Odpowiedz
@Piotero1: osoba, która tak o sobie mówi już ma połowę roboty za sobą. nie identyfikuje się już z tym jak wygląda. to właśnie takie myślenie o sobie rozróżnia ludzi z nadwagą, którym się uda schudnąć od tych którym się nie uda
bardzo dobrze
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wyobrażam sobie żeby jakikolwiek trener się z ciebie śmiał, myslę, że akurat ta obawa jest bezpodstawna. Chociaż mogę Cię zrozumieć, ja mam wagę niby w dolnej granicy normy (165cm/50kg), a i tak się wstydziłam na początku że się wygłupię, bo jestem słaba, nie wiem jak co używać itp, i miałam wrażenie, że wszyscy się przyglądają. A tak naprawdę, to każdy ma wywalone, bo robi swój trening i tyle, o
  • Odpowiedz
@bajzelwdomu tak serio to nie żyj mniej a mniej kalorycznie. Potem takie grubasy piszą, że chodzą głodne. . co innego #!$%@?ć burgera i snickersa a co innego kilogram ryżu z kurczakiem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Norbert Fenix, znajdziesz go na Facebooku na pewno, widzę że dużo trenuje z kobietami, ja u niego i z jego pomocą zacząłem, zdecydowanie polecam, nie dość, że Tobie pomoże, to podniesie samoocene, dobry motywator, na diecie też się zna. Jakby co, to pisz PW, podam namiar jakbyś miala problem ze znalezieniem.
  • Odpowiedz