Wpis z mikrobloga

No i to by było na tyle, jeśli chodzi o powrót na #silownia #mikrokoksy :-( #cwiczzwykopem. #medycyna #rehabilitacja

Tydzień przeleżany w łóżku, wizyta domowa lekarza, bo nie byłam w stanie się podnieść :-( Odcinek lędźwiowy otejpowany, leki tak silne, że jestem ciągle na farmakologicznym haju i ledwo wiem, jak się nazywam. Dopiero od 2 dni mogę się jako tako poruszać na nogach... Do tego skierowanie na diagnostykę - RTG i do neurologa na rezonans... #smuteczek
pheroni - No i to by było na tyle, jeśli chodzi o powrót na #silownia #mikrokoksy :-(...

źródło: comment_rYTpqpa5K9KOxWrZzUcWYqDJpbXLmZZb.jpg

Pobierz
  • 26
@hu-nows nie byłam w stanie nawet do drzwi po ludzku podejść, żeby otworzyć tej lekarce...zgieta w pół ledwo się doczlapalam z łóżka, a to tylko kilka kroków... Więc jak mnie babka zobaczyła, to się przeraziła trochę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pheroni: uważaj na ten sirdalud ja też miałam przepisany i bylam gorzej niż pijana, szum w uszach, zawroty głowy, zasypianie na stojąco i zapomniałam co robiłam 5 minut wcześniej no masakra, wzięłam raz i stwierdziłam że aż tak bardzo nie boli za to doreta pomaga ale też ma swoją cenę...
@pheroni: Nimesil został swego czasu wycofany ze sprzedaży w większości krajów europejskich i USA ze względu na
wysoką toksyczność, zwłaszcza dla wątroby. Tak mi się skojarzyło, bo dziewczyna dostała to też ostatnio na bóle pleców. Jeden lekarz przepisał, inny odradzał.