Wpis z mikrobloga

No i to by było na tyle, jeśli chodzi o powrót na #silownia #mikrokoksy :-( #cwiczzwykopem. #medycyna #rehabilitacja

Tydzień przeleżany w łóżku, wizyta domowa lekarza, bo nie byłam w stanie się podnieść :-( Odcinek lędźwiowy otejpowany, leki tak silne, że jestem ciągle na farmakologicznym haju i ledwo wiem, jak się nazywam. Dopiero od 2 dni mogę się jako tako poruszać na nogach... Do tego skierowanie na diagnostykę - RTG i do neurologa na rezonans... #smuteczek
pheroni - No i to by było na tyle, jeśli chodzi o powrót na #silownia #mikrokoksy :-(...

źródło: comment_rYTpqpa5K9KOxWrZzUcWYqDJpbXLmZZb.jpg

Pobierz
  • 26
@ArRog no właśnie #!$%@? nie wiem... Któregoś pięknego dnia, tydzień temu, we wtorkowy poranek po prostu nie byłam w stanie wstać z łóżka, taki ból mnie złapał w odcinku lędźwiowym, że się nie mogłam nawet wyprostować i stanąć na nogach, bo ciągle mi się trzesły. Do tego gorączka, ból mięśni.
@hu-nows Sirdalud ma takie działanie właśnie. Mam wrażenie, że ta dawka 3x1/2 tabletki to jest jednak za duża, bo praktycznie przez cały dzień wtedy nie kontaktuję, zasypiam nie wiem kiedy, jakbym nagle traciła przytomność, kręci mi się w głowie, słabo mi jakoś i dziwnie się po tym czuje, jakby wszystko docierało do mnie w zwolnionym tempie...
@hu-nows czyli legalne ćpanie. W ulotce jest, że może mocno obniżać ciśnienie krwi, a ja i tak mam niskie - 90/60 więc pewnie stąd zawroty słowy i senność.