Wpis z mikrobloga

No Mireczki, po pięciu długich miesiącach, tysiącach kilometrów, tonach zardzewiałych gratów w końcu kupiłem!
Niby szukałem benzyny, bo moje 1.9 TDI się nie dogrzewało przy przejazdach do pracy, ale okazało się, że tutaj 3 kilometry i silnik jest nagrzany do temperatury roboczej.

Jestem w ogóle w szoku że za takie małe pieniądze można kupić fajny samochód, który na dodatek jest wygodny i cichy.
Ma kilka pierdół - TAK JANUSZE TO SĄ PIERDOŁY A NIE TO, ŻE LEDWO ODPALI, PROGI NIE ISTNIEJĄ, KAŻDY ELEMENT NADWOZIA JEST ZARDZEWIAŁY A Z SILNIKA KAPIE OLEJ (musiałem) - jak siłowniki klapy bagażnika, albo falujące obroty dmuchawy, które już załatwiłem za łącznie 70 PLN i kilka pomniejszych, których w sumie nie muszę robić, ale spokoju mi to nie da więc się zabiorę.

Wiem, że nie jest idealny, ale wiedziałem to już w momencie jak dzwoniłem, w końcu trafiłem na kogoś kto uczciwie powiedział co i jak, dokumentując wszystko fakturami, zdjęciami.

Kamień z serca.

Teraz mogę szukać kolejnych rzeczy w życiu którymi mogę się stresować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#volvo #volvofanclub i #pokazauto

W ogóle podziękowania dla @timix, dzięki któremu nie wtopiłem kasy w jakiegoś gruza!

Teraz mogę sobie przykleić łosia na klapę i będzie miał więcej sensu niż w 306
Pobierz KornixPL - No Mireczki, po pięciu długich miesiącach, tysiącach kilometrów, tonach za...
źródło: comment_IKZ6k0yEdrIS2KWB0ubekMLqG917etX4.jpg
  • 187
@KornixPL: Gratulacje. Oby Ci się dobrze spisywał.
Miałem przez kilka lat V40 z 2003 roku ale 2 litry turbo. #!$%@?ł aż miło, ale też dużo palił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie fajny samochód to był. Wkurzały mnie jedynie słabo zmontowane plastiki i pierdoły typu falujące obroty dmuchawy.
Niestety Janusz zajechał mi drogę i v40 poszło na złom.

Jeśli jestes z okolic Łodzi to polecam Pana Irka
@KornixPL: o, gratuluje! Fajnie, że udało się znaleźć! Ja też poszukiwałem długo, długo samochodu i choć obejrzałem wstępnie jakieś auta, wstępnie na przegląd nawet zabrałem się z 4 samochodami to udało się znaleźć coś sensownego za 5, czy tam 7 samochodem - niestety to wymaga czasu, którego zbytnio nie miałem już za duzo. Celowałem w benzyniaka, 2005+ i kupiłem w sumie Citroena C4 1.6, 150k przebiegu, udokumentowane naprawy i wymienione sprzęgło
@Methagen: Już był taki komentarz ;)

@Gostas: A Ty co zrobiłeś ze swoim coltem? :D Pakuj tam T4 albo 1.8T :D

@panTralalinski: katalogowo 13 sekund do setki, po chipie pewnie zejdzie do około 10, bo 10.5 ma 115 konna wersja. Nie jest źle :D

Jeśli jestes z okolic Łodzi to polecam Pana Irka ze Starowej Góry


@mayek: Mam do łodzi 100 kilometrów, ale za cholerę nie mogę znaleźć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niezawodny: z tego co pamiętam trzeba było porzeźbić z łapami i półosiami bo to chłopak od nas z coltmanii był, a nie dawno się z cumplem śmialiśmy że ostatnio nuda pod maskami w coltach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KornixPL: u mnie właściciel: import Szwecja, ale pan dużo na mnie nie zarobił bo nie spodziewał się że przyjadę z ogarniętym mechesem od francuzów, a samochód nie był wcześniej na żadnym przeglądzie :) byłem pierwszą osobą która go oglądała.
@KornixPL: siłowniki maski i bagażnika to kosztują w sumie grosze i wymiana zajmuje 10min. Głównym mankamentem tego pojazdu jest wielowachacz z tyłu. Jeden z łączników to jest bydlak zwykle tak trudny do wymontowania, że czasem trzeba się z nim parę godzin bawić.

A co do auta to zacne. Jeszcze mam S40 z tego samego rocznika w tym samym kolorze. Fajny pojazd i dość tani w utrzymaniu, a dzięki temu, że jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KornixPL: ja lecę klasykiem i pakuje 6a12 z FTO albo 6a13 z galanta ( ͡º ͜ʖ͡º) secik aby można było na daily fajnie śmigać, więcej w fwd to ciągłe szukanie trakcji xd
@MercedesBenizPolska: No to to jest nic. Tutaj mogę powiedzieć, do czego już wcześniej nawiązałem, że to ma swoje lata i można dołożyć parę złotych bo zawsze coś wyjdzie. A jak mi ktoś wyjeżdża z tekstem że jak nowy to do salonu podczas gdy jego samochód który był 500 PLN droższy miał łyse opony, progów w zasadzie nie było, wszystkie drzwi od spodu pordzewiałe, silnik się telepał pod maską, klimatyzacja nie chciała