Wpis z mikrobloga

Dynamite planted!
Minęło ponad 10 lat od czasów gdy potrafiłem siedzieć 12 godzin bez przerwy i grać w ET. Gdy miałem przerwę w dostępu do internetu, po szkole chodziłem do kolegi gdzie przez pare godzin mogłem rozkoszować się tą cudowną grą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co pare lat instaluje ET i gram pare godzin, jednak nie wracam na stałe do tej gry, bo może mnie wciągnąć tak jak kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cover me! I'm medic!

PS. Pozdrawiam wszystkie osoby ze sceny ET grające w latach 2005-2008.
Pamiętam takie nicki jak PEPE i BlackPL (więcej nie jestem w stanie sobie przypomnieć).

#gry #retrogaming #nostalgia #enemyterritory #wolfenstein
M.....6 - Dynamite planted! 
Minęło ponad 10 lat od czasów gdy potrafiłem siedzieć 1...

źródło: comment_5O06EIS4ebcrMTLtooNdyrmjgNMDxtc6.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mecenas266: najlepsza gra. Od podstawówki grałem, niestety z przerwami bo nigdy nie potrafiłem w cos grać dluzej niż kilka miesięcy. W styczniu jakos jeszcze grałem. Szkoda ze etpro juz dawno leży i tylko te nq i jaymody. Pozdrawiam, moze się kiedyś spotkaliśmy na jakims serwerze nawet
  • Odpowiedz
@Mecenas266 pozdrawiam, choć ja zacząłem już 2003 i najaktywniej śledziłem poczynania sceny gdzieś do 06/07 - skillla nigdy za duzo nie było, ale za to nadrabiałem redagowaniem na eSports.pl /et.owned.pl i milionami godzin spędzonych na ircu ;). Pochwalić się mogę jedynie że od tamtego czasu po dziś po 15 latach trzymam się swojego nicka z błędem :D.
  • Odpowiedz