Wpis z mikrobloga

Teraz to już pewne - jedyne co wychodzi dużej cześci fanbase, to nienawiść, prostactwo i destrukcja. Nie ulega wątpliwości, że redaktorek skierował dzieła filmowe na bardzo mętne wody. Nie podobało mi się to. Ale żeby od razu publicznie niszczyć człowieka? Ciekawe czy osoby które rwał się i poświęcały czas do szukania haków i szkalowania spóbowały jakoś dotrzeć do niego i przekazać swój punkt widzenia - zadzwonić, napisać list, może zaprosić na AMA z wykopem żeby przekazać mu wyrazy rozgoryczenia. Pewnie, najlepiej jest od razu roz** chłopaka na kawałki. Dla "bulterierów" każdy kto tylko pojawi się na orbicie Szkolnej od razu przestaje być człowiekiem, a staje się szmatą do wycierania butów. Żadne normy społeczne nie obowiązują - tylko #!$%@?ć każdego kto się nawinie do parteru.

#kononowicz
  • 19
@boboli90210: Takim jak Ty zwracam honor i szanuję za próbę ludzkiego rozwiązania sporu. Natomiast w dalszym ciągu szokuje mnie, że są osoby skłonne zniszczyć człowieka bo robi nie takie lajty. Ja rozumiem, że jeśli ktoś jest mocno zaangażowany, to może wydawać się logiczne. Natomiast patrząc na chłodno to zupełna paranocja, rozrywka i zabawa przeradza się jakiś chory pęd.
@SpongeRobertoSquarePantalones: a ty poza dawaniem rad próbowałeś coś zrobić? :D mogłeś zatrzymać ten pociąg nienawiści!! ()
Ej, wiesz wtedy gdy menel na lajcie poruszył motyw że moderator rafałek jest gejem to po moim telefonie. Menel jest debilem dodatkowo był pijany ale jakoś się udało, coś tam wydukał xD jedyny pożytek z luja jaki kojarzę
@SpongeRobertoSquarePantalones:
Zgadzam się, że nie jest to estetyczne zjawisko, ale jak widać wszystko inne zawiodło. Jeśli wierzyć byłemu samozwańczemu moderatorowi Rafałowi, dopiero zmasowany hejt przemówił mu do rozumu. Wcześniej miał tysiące widzów w nosie, a jedyne, co się dla niego liczyło, to żeby zadowolić Majora, który nie był wdzięczny za jego pomoc, bo o nią nie prosił. Jego osobista ambicja była najważniejsza i teraz z osobistych pobudek rezygnuje. Świadomie stawał w
@SpongeRobertoSquarePantalones: Ale kto go tu niszczył? To że chciano go sp.erdolić ze stanowiska to fakt. Ale nie odczuwam żeby na tagu ktoś go tutaj gnębił czy z niego szydził czy w inny sposób mu uprzykrzał życie.
Bardziej chyba mu dopiekł jednak jego guru Major który nawet słowa dziękuje nie powiedział.
Z drugiej strony jeśli się pełni jakieś "funkcje" w necie to trzeba mieć świadomość że zawsze znajdzie się ktoś kto nas
@SpongeRobertoSquarePantalones: Bardzo Ci dziękuję za ten post. Nie będę się nad sobą rozczulał, ale chciałem tylko wyjaśnić kwestię jakości contentu Wojtka na kanale.
Byłem i jestem zdecydowanym przeciwnikiem filmów "Major psznje je”, jednak jakakolwiek krytyka Majora pod tym względem, jest przez niego nieakceptowalna. Podsuwałem mu pomysły na filmy, zachęcałem do korzystania ze stojaka. Miał nawet zorganizowane sanki, żeby Konon mógł je ciągnąć, a pasażerem byłby Major. Oczywiście, nie chciało się tego
Miał nawet zorganizowane sanki, żeby Konon mógł je ciągnąć, a pasażerem byłby Major


@RademonPoland: #!$%@? XDDDDDD zero jakiejkolwiek ogłady xD byłemu kryminaliście, który nienawidzi gejów proponujesz jakieś pedalskie zabawy xDDDDDDDD Mogłeś go jeszcze w lateks wsadzić i kazać #!$%@?ć się pejczem xDDDDDDDDDDD

⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡟⠛⠛⠛⠛⠛⠛⠿⠿⣿⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣯⡉⠉⠉⠙⢿⣿⠟⠉⠉⠉⣩⡇⠄⠄⢀⣀⣀⡀⠄⠄⠈⠹⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣷⣄⠄⠄⠈⠁⠄⠄⣠⣾⣿⡇⠄⠄⢸⣿⣿⣿⣷⡀⠄⠄⠘⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣶⠄⠄⠄⠠⣾⣿⣿⣿⡇⠄⠄⢸⣿⣿⣿⣿⡇⠄⠄⠄⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⠟⠁⠄⠄⠄⠄⠙⢿⣿⣿⡇⠄⠄⠸⠿⠿⠿⠟⠄⠄⠄⣰⣿⣿ ⣿⡿⠟⠁⠄⢀⣰⣶⣄⠄⠄⠈⠻⣿⡇⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⢀⣠⣾⣿⣿⣿ ⣿⣷⣶⣶⣶⣿⣿⣿⣿⣷⣶⣶⣶⣿⣷⣶⣶⣶⣶⣶⣶⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿
którego orientacji seksualnej, powinniście się przyjrzeć bardziej dokładnie niż mojej.

@RademonPoland: a Ty znów o sobie xDD Mamy gdzieś co i z kim robisz pod pierzyną

Chyba zapomniałeś, co "były kryminalista” wyprawiał okiem Niemieckiego,

No to fakt, infantylne video, ale nie robiące z grypsera jakieś pussy do ciągania na saknkach ;)

@papciu: Nie odmówił, bo pomysł mu się spodobał i słownie planował to zrobić, jak tylko zjawi się Niemiecki.
Niestety, ciągłe kłótnie na Szkolnej, oraz nieobecność Majora w domu, sprawiły, że pomysł nie został zrealizowany.