Wpis z mikrobloga

@URANUSs: Wiem jak to jedzie, ale nie wygodnie mi się jeździ w takiej pozycji. Na SV też nie ma rewelacji jak dla mnie jeśli chodzi o wygodę. Dlatego jak miał bym zmieniać to na BMW gs800 albo Suzuki DL650 ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Bazarnia: Nawet bardzo fajna, planuję coś zrobić żeby podnieść kierownicę delikatnie i powinno być ok w moim przypadku. Mnie po dłuższej jeździe trochę plecy bolą, i myśle że kierownica wyżej trochę poprawi sprawę. Od początku skupiałem się na jakimś turystyku, a padło na SV :p Następny motocykl na pewno będzie turystyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CptYolo: Z kierownicą dobry pomysł, niedoszły szwagier miał zmienioną kierę i sobie chwalił, zmienił się rozkład obciążenia na ramienia i mógł robić dłuższe odcinki bez cierpnięcia rąk. Ja zrobiłem Bieszczady na swojej org, ale było średnio przyjemnie xD (850 km rozbite na dwa dni) Max 400 km dziennie na SV i odpadałem. Powiem szczerze, że na FZ6 S2 duża różnica w komforcie, trochę brakuje dźwięku V-ki, no ale coś za coś
via Android
  • 1
@Bazarnia Mam nadzieję że się poprawi. Ja jak narazie najwięcej zrobiłem 300km jednorazowo i też ręce to odczuły. Zobaczę przez ten sezon jak się będzie jeździło, najwyżej sprzedam i kupię coś wygodniejszego ( ͡ ͜ʖ ͡).