Wpis z mikrobloga

Czas zacząć rozkręcac moją zemste.Profil na insta już zrobiony, teraz wystarczy znaleźć jakąś księżniczkę dla naszego bananowego oskarka,oraz trochę uzupełnić profil
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zainteresowanych dalszymi losami zapraszam do śledzenia tagu #operacjabanan
Wołam: @tristsram @nordsjelland @4500 @Panjanpan @Cyber-Marian @miwex @sanchopancho
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent ##!$%@?
K.....r - Czas zacząć rozkręcac moją zemste.Profil na insta już zrobiony, teraz wysta...

źródło: comment_ajFZdBCybCbMROHLyjHYp8hvgWjiFJKl.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
Zmieni, wyrównam z nim rachunki za lata gnebia i zamkne wreszcie ten rozdzial, zaczne żyć swoim życiem.


@Konor_MakGregor:

meanwhile miesiąc temu https://www.wykop.pl/wpis/38252779/zainspirowany-najwiekszym-z-najwiekszych-janusz-po/

Zainspirowany największym z największych @janusz_pol postanowiłem wytoczyć moją mała osobista krucjate przeciwko różowym. Wymienię w podpunktach na czym ona będzie polegała:

-nie pomaganie różowym w żadnych sytuacjach.

-bycie szorstkim i obojętnym wobec wszystkich różowych.

- nie ustepowanie im miejsca w autobusie czy przetrzymywania drzwi.

-nie dawanie jakiejkolwiek atencji

-tepienie
  • Odpowiedz
@Need: pierwsze słyszę, by on był jakimś "moim ugrupowaniem". Odpowiadam tylko i wyłącznie za własne wypowiedzi i nie wiem po co mnie wołasz.
  • Odpowiedz
@Revmir: chodzi mi o twój tag, który prowadzisz i widziałem doskonale, że jeszcze wczoraj albo przedwczoraj plusowałeś tego gościa i go do siebie zapraszałeś na tag. Jeżeli nie przeszkadza Ci, że masz takie osoby na tagu to w porządku. Zakładam, że ty prowadzisz #antykapitalizm bo ty się tam najczęściej udzielasz.
  • Odpowiedz
@Need: to nie jest autorski tag, do czytania publikowanych treści zapraszam też prawicowców - i co z tego? Wypowiedź którą zapulsowałem nie zawierała mizogini bo bym tego nie zrobił jak by tak było.
  • Odpowiedz
@Revmir: Nie no ok, jak widać stulejarność rozszerza swoje wpływy i ze skrajnego far-rightu zaczyna przechodzić również w lewą stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam jeszcze wczoraj napisałeś, że "redpill trzeba zesquatować".
  • Odpowiedz
Sam jeszcze wczoraj napisałeś, że "redpill trzeba zesquatować".


@Need: ale w żadnym razie nie dlatego żebym ich popierał a po prostu uważam, że błędnie zawłaszczają to pojęcie. Zaraz zresztą poleci wpis.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Konor_MakGregor: Z jednej strony chciałbym Ci powiedzieć żebyś tego nie robił, bo to nic nie zmieni w Twoim życiu, z drugiej jednak sam jestem ciekawy czy Ci to wyjdzie i jaki będzie efekt... Nie wiem co myśleć ( _)
  • Odpowiedz