Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@S__H: makijaż robisz aby dobrze wyglądać, motoryzacją rozwijasz swoje umiejętności jeździeckie oraz poznajesz zasady mechaniki. No jednak nie to samo bo motoryzacją coś osiągasz.
  • Odpowiedz
  • 14
@S__H makijaż #!$%@? jakaś farba, motoryzacja tysiące skomplikowanych części połączonych w nowoczesny cud techniki.
  • Odpowiedz
@S__H: Już widzę jak na ryja pakujesz narty, walizki i 5 worków kartofli aby przewieźć je ze sklepu, albo jak dupy jarają się, bo jakaś seria nakłada się w 5 sekund od świni do ładnej loszki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Rodriquez można jechać pociągiem czy autobusem i lepiej spożytkować czas niż na machanie drążkiem, a mechanikę zostawić mechanikom

@chrup:

Mozna isc do makijażystki niż samemu machać pędzlem
  • Odpowiedz
@Mateusz-Olssen: jak widziałam kiedyś notatki z kosmetologii mojej koleżanki to się za głowę złapałam. Znajomość chemii i innych złożonych rzeczy. Ktoś kto tak pisze jest po prostu ignorantem xD no bo męskie zajęcia takie złożone hurr durr, a babskie nie bo to tylko malowanie pędzelkiem po ryju xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@Wejszlo: nawet żeby skończyć gówno szkołę na kosmetyczke trzeba się uczyć dermatologii, anatomii, chemii kosmetycznej i podstaw dietetyki
gdzie malowanie ryjków to tylko kilka godzin, czyli prawie nic xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@Rodriquez:

motoryzacją coś osiągasz

co takiego osiąga 100% sebiksów? Niewylądowanie w swoim bmw w rowie nie jest osiągnięciem.
  • Odpowiedz
co takiego osiąga 100% sebiksów? Niewylądowanie w swoim bmw w rowie nie jest osiągnięciem.


@jos: 100% hobbystów mechaników to nie tylko niski próg sebisków, to także hobbyści z kasą którzy potrafią przerobić swój samochód i pokazać się na jakimś zlocie i wygrać jakiś konkurs ewentualnie wyśćig kasując grubą kasę.
Popatrz na Stany lub Niemcy, są całe kluby samochodowe lub firmy wykonujace pełne modyfikacje.
Nie uogólniaj.
  • Odpowiedz