Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rodriquez: a będąc wizażystka gwiazd albo pracując przy sesjach zdjęciowych i zarabiając parę K nic nie osiągniesz xD. Ja #!$%@? co za stulejarskie podejście.

@mroczny-jogurt: jaki% wizazystek zostaje wizazystką gwiazdy jaki% mężczyzn osiaga suckesy w zlotach?

Daruj sobie te porównania, ze stulejarzem nie trafiłaś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@peszmerd: tą samą logikę można zastosować przy kosmetologii, a nawet lepszą - kosmetyków i w Egipcie starożytnym używano, a gdzie były wtedy twoje samochody? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poza tym przeczytaj uważnie, to nie tylko malowanie, ale też chemia biologia i masa innych rzeczy
szczególnie jeśli ktoś się tym zajmuje na poważnie, szczególnie pielęgnacją i zabiegami xD

w autach zdążają się sebki, w kosmetyce karyny
każda dziedzina
@mroczny-jogurt: Ale w większości jest to robienie paznokci hybrydowych za 25zl i malowanie na studniowke lub wesele. Na pewno jest jakiś odsetek osób które sie na tym znają i pewnie na tym zarabiają, ale to tylko niewielki procent. Imo mechanik musi mieć więcej wiedzy niż wizażysta. That’s all.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gfgfgfa: moje samochody to wtedy cala nauka wokol koni i kowalstwa ;)

Oczywiscie, ze nie tylko malowanie bo to to samo co upalanie golfa. Do tego dochodzi chociazby motorsport, pozatym rynek moto to jedna z najbogatszych branz na calym swiecie. Pielegnacja i zabiegi wciaz nijak sie maja do procesow technologicznych w tej branzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatnio na glownej byl film z fabryki porsche jak wyglada
@mroczny-jogurt: No tak nie ma co porównywać, uwazam tylko ze jak ktoś sie czyms interesuje i jest w tym dobry to niech to robi, a to co jest bardziej konstruktywne jest niepodważalne
@gfgfgfa: noo wiem, bo mam w rodzinie jedną to jest masakra jak dużą wiedze musi mieć z wielu dziedzin, wcale nie łatwych, które zresztą wymieniłaś. Zresztą brałam u niej korki z niektórych przedmiotów.
Oczywiście to nie są takie same dziedziny, ale bardzo podobne. Zawsze mnie bawi jak tutaj niebiescy piszą o jakiejś złożoności swoich zainteresowań, nie mając kompletnie pojęcia o takich zawodach jak np. kosmetyczka. Dorabianie wyniosłej ideologii tylko po to