Wpis z mikrobloga

@Mateusz-Olssen: i teraz mi powiedz ilu fanów motoryzacji potrafi ci rozwinąć jakikolwiek temat z mechatroniki, mechaniki, fizyki, czy aerodynamiki?
Większość fanatyków motoryzacj potrafi wyłuszczyć dane z katalogu i powiedzieć, że fajnie ten wóz wygląda.
Seba śmigający swoją betą na parkingu biedronki jest na tym samym poziomie, co Dżesika malująca brwi od ekierki i tak wygląda duża część takich środowisk, ludzi którzy coś więcej ogarniają jest niewiele.
Znam kilku chłopaków, co
  • Odpowiedz
motoryzacja jest troche bardziej zlozona xD


@Mateusz-Olssen: jestem mechanikiem i nie powiedział bym. Jak podsłuchalem kiedyś fragment rozmowy o makijażu siostry i różowej to po 3 zdaniu nie wiedziałem co się dzieje
  • Odpowiedz
@S__H wez nie porownoj jakiegos gowno "hobby" czy cokolwiek to jest, ptfu, do wspanialej sztuki pokazującej kunszt ludzkiej technologii i umiejętności podczas wyzwania jakim jest zrobienie odpowiedniego makijażu.
  • Odpowiedz
@S__H: mi się zawsze kojarzyło że interesowanie się siłką i makijażem to to samo. Oczywiście siłka to nie tylko pakowanie ale i dieta, anatomia tak samo makijaż w sumie: składy, kolorystyka, chemia itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz