Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 241
Ale się #!$%@?łem. Najpierw znalazłem grupę na Facebooku, ktoś mi polecił - już nie jest znajomym - społeczność Praca zdalna. No to myśląc że może ktoś się skusi napisałem że szukał pracy na UoP albo B2B jako programista. Rozpisałem się o sobie i patrzę jest komentarz:

Gotowy biznes, wystarczy tylko godzina dziennie żeby pod koniec roku mieć ponad 200 000!

Olałem to, napisałem że za to podziękuję, bo zawsze zdarzy się osobą która nie umie czytać.
Ale za chwilę mam 3x komentarz że słynnym Priv.

No to wchodzę w skrzynkę odbiorczą i czytam picrel...

Ok, mój błąd, napisałem że szukam zleceń czy pracy jako programista, ale nie napisałem że nie szukam MLM, polecanek, dochodu pasywnego z rejestracji kont w bankach ani zarobku rzędu 15k w 3 dni.

Poprawiam się, tamten post wywalam i piszę od nowa łącznie z treścią że nie jestem zainteresowany innymi formami zarobków i pojechałem na obiad do teściów. Wracam, patrzę w telefon i myślę że jakbym miał włączone wibracje i telefon w kieszeni to urwałby mi nogę.

Co czytam? Dokładnie kurła to samo co wcześniej...
Czy oni myślą że się skuszę?

Ktoś nawet napisał mi że polecanie produktów że sklepu internetowego to prawie jak jego tworzenie...

No nic. Mireczki czy ktoś z was nie jest zainteresowany milionami, które tylko czekają jak je zdobyć? Jak coś to mogę polecić tą grupę i z 30 osób które chcą dać wam zarobić. Ja niestety jestem robakiem i nie rozumiem działania tego wszystkiego i jestem skazany na 2k i umowa o dzieło.

#historieinformatyka #mlm #pracazdalna
KornixPL - Ale się #!$%@?łem. Najpierw znalazłem grupę na Facebooku, ktoś mi polecił ...

źródło: comment_kDgL6a5sc0xKs67cT91Ww2GeYDrPlQDC.jpg

Pobierz
  • 58