Wpis z mikrobloga

Oddaję na chwilę głos @adam2a
Dostałem bana z tyłka. Moderator, z którym nigdy nie miałem styczności (5OUL), zaczął przeglądać moje stare znaleziska i przyczepił się do tego:

http://www.wykop.pl/link/4781311/pekao-da-kredyt-karnowskim-tylko-jesli-orlen-zagwarantuje-ze-splaci-go-reklamami/

Ja tego bana uważam za niesprawiedliwego. Wpis jest przeklejony wprost z artykułu, wyraźnym zaznaczeniem co jest moim do niego komentarzem. Tytuł jak najbardziej jest w zgodzie z tezą tego artykułu. Pewnie moderator się posiłkował dementi od Orlenu, które nawet w tym artykule jest zawarte. Ale AUTOR mu nie dowierza, ja nie dowierza, ba, większość mirków nie dowierza skoro to dementi zostało przywołane w znalezisku i wyśmiane/zminusowane. Nawet dałem przykład ile warte są dementi w tej aferze (rzecznik Mazurek zaprzeczająca kilka dni przed opublikowaniem taśm Kaczyńskiego, że spółka Srebrna kiedykolwiek chciała jakieś wieżowce w Warszawie zbudować).

Mam więc pytanie – czy wszystkie znaleziska o euroweek zostaną zakopane a dodający zbanowani, bo bohater wystosował dementi? Czy ro już inna kwestia, bo zbyt dużo ruchu ten hype na wykopie generuje? Jak będzie, @moderacja #5oul ?

Wracając do tego moderator - przez długi czas wisiała nierozpatrzona moja prośba o poprawie opisu innego znaleziska, które serio okazało się błędne i wymagało poprawy. No więc chwilę po banie... odrzucił prośbę o poprawkę, i wprowadzający w błąd opis sobie dalej wisi. Bez uzasadnienia (screen niżej).

Gdzie tu sens? Gdzie logika?

#moderacja #afera #cenzurujo #neuropa

// Nowy mod, stare zwyczaje #polityka
Lipathor - Oddaję na chwilę głos @adam2a 
Dostałem bana z tyłka. Moderator, z którym...

źródło: comment_SPxVnKvac3g5vwnCgZrw7LauWyEVtnlE.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Dostałem bana z tyłka. Moderator, z którym nigdy nie miałem styczności (5OUL), zaczął przeglądać moje stare znaleziska i przyczepił się do tego:


@Lipathor: To jest nowy mod. A i nie przyczepił on a ktoś zgłosił i pozytywnie rozpatrzyli zgłoszenie @adam2a
  • Odpowiedz
O hui zbanowali największego partyjnego trolla neuropy,


@kaflooooow: ale szanuj lukardio i kempesa. Przeceniasz adama ( ͡° ͜ʖ ͡°), aczkolwiek z każdym dniem do nich się zbliża...
  • Odpowiedz
Dostałem bana z tyłka. Moderator, z którym nigdy nie miałem styczności (5OUL), zaczął przeglądać moje stare znaleziska i przyczepił się do tego:


@Lipathor: informacja nieprawdziwa. Moderatorzy nie przeglądają starych znalezisk. Lepiej usuń tego fejka.
  • Odpowiedz