Wpis z mikrobloga

Mam w użyciu 3 Daiwy Ninje - jedna połamana pojechała na gwarancję, dwie się sypią (odpadła omotka, stopka gumowa, krzywo wklejona przelotka, nadlewki lakieru). UV jest bardziej sprężysta, dalej rzuca i ma bardziej paraboliczną pracę. Do swojego łowienia nie potrzebuję delikatnych szczytówek, więc nie porównam. UV lepiej wykonany, to też na pewno.
  • Odpowiedz
@Nikczemnik
@sensej121 mikado UV mam 330/90 i mega przyjemny kijek. Mam jedynie watpliwosc czy da se rade z karpiem do 10kilo ale moze w tym roku sie przekonam. W razie jakby nie dal rady t.o jedzie do mnie uv 360/120 i ten juz powinien spokojnie. Kije wszedzie polecane, paraboliczna akcja i przy metodzie ryby faktycznie spadaja mniej. Testowac bede jeszcze z podobnego budżetu mistrall aqua method feeder. Pojawiaja sie odosobnione
  • Odpowiedz
@Waldemar_Morawiec: musisz przekonać się że krótki kij to nie znaczy krótki rzut. Kij ładuje się bardzo dobrze. Co do ciezaru wyrzutu, to kolega na tę mocniejsza szczytówkę zakłada 12g ciezarek pod dropa, głowki po 8g + gumę - wiadomo że komfort łowienia mały, ale spokojnie wytrzymuje.
  • Odpowiedz