Wpis z mikrobloga

@Scutacarus: ogólnie sprzęt wędkarski warty zamówienia. Raczej rzeczy mało kosztowne. Mam sporo woblerów z Ali z których jestem zadowolony, masę pierdółek typu waga elektroniczna albo wiaderko do nabierania wody. Dla taty kupiłem procę z której też jest zadowolony. Tak więc tego typu rzeczy - nie dużo kosztują więc jak przyjdzie badziew to nie szkoda.
A jeżeli już mówisz o akcesoriach karpiowych to co dokładnie? Zamówiłem koszyki i formę do metody ale
@tomazzi: w chinach oryginalne kolowrotki shimano jakies 50 zl taniej niz w Polsce znajdziesz . Ale nie wiem czy wydanie 600 zl zamiast 650 zl sie tobie oplaca.

Kij to trzeba miec w ręce a nie kupowac na ali. U kazdego producenta oznaczenia nie beda znaczyc tyle samo i sie okaze ze kupisz cos co Ci nie pasuje.

Zylki, plecionki , woreczki pva przynaty gumowe , woblery te rzeczy sie oplaca
@stary_tapczan: nie kupuje nic oprócz taniego sprzetu, który w razie uszkodzenia bez bólu wyrzucę. Jak chcesz lekki feeder - Mikado UV. Mam Daiwe Ninje i jest gorsza niż to Mikado. Jak cieższy feeder to GoldenBay - też Mikado. Używam na sandacza na trupa, bardzo mocny kij. Z budżetowych opcji Jaxon Arcadia - nie rozpadł się mimo 3 lat w bagażniku i przeciążania.