Wpis z mikrobloga

Ludzie już zapomnieli jakie przekręty i afery były za PO. Teraz byle hejtować, cokolwiek PiS nie chce wprowadzić to od razu marsz i strajkowanie, nie ma znaczenia, że potem razem głosują tak samo. Niesamowita sprawa w debacie politycznej w Polsce jest taka, że PO ma przyzwolenie na cokolwiek tylko dlatego, że PiS miał gorszy czas ostatnio i kilka złych decyzji, że tak powiem PR. W ogólnym rozrachunku to są dobry rządy, komisja również wydaje mi się, że przyniesie wiele dobrego a szczególnie możliwość wyeliminowania kilku kacapskich agentów z życia publicznego. Trochę jedynie szkoda p. Tuska, który jest bogu ducha winien w tej sytuacji no ale mamy rok wyborczy a więc brudną grę można jednak wybaczyć. Marsz też przecież organizowany jest w Warszawie tylko dlatego, że rządzi tam Trzaskowski który wydał zgodę. A więc według mnie 1-1 ze wskazaniem na Kaczyńskiego. Zobaczymy niedługo kto wygra albo czy wykopki szczają, że to zarzutka, bo ostatnio mają z tym problem.

#bekazpisu #polska
  • 82
W ogólnym rozrachunku to są dobry rządy, komisja również wydaje mi się, że przyniesie wiele dobrego a szczególnie możliwość wyeliminowania kilku kacapskich agentów z życia publicznego.


@wiem_wszystko: w ogólnym rozrachunku każdy Polak ma prawo samemu to ocenić ale konsekwentne usuwanie mechanizmów kontroli publicznej nad rządem i utrudnianie działania opozycji metodami wykraczającymi za zgodne z prawem (jak podsłuchiwanie sztabu wyborczego narzędziami wywiadu) nie jest żadną miarą akceptowalne. W swoim poście stawiasz hipotezę,
Teraz byle hejtować, cokolwiek PiS


@wiem_wszystko:

To bez znaczenia bo opozycja jest tak beznadziejna, zero propozycji poza "wywalić pis", że na jesieni i tak wygra PiS ¯\(ツ)/¯
Bedzie trzask doop wykopków-roztropków na wypok.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jeszcze będzie koalicja z Konfą to w ogóle kumulacja #!$%@? tu będzie.
Nie mogę sie doczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@xamoxx: jak się odniesiesz do afer: amber gold, wyprzedaży stoczni, reprywatyzacyjnej, hazardowej, taśmowej, próby doprowadzenia LOTu do upadłości, OFE? Bez spiny, ale to są dość poważne sprawy, które miały miejsce za czasu PO-PSL. Aferę zegarkową pominę, bo sam ją wspomniałeś, no i miała ono ciekawe drugie dno u naszych wschodnich sąsiadów.