Wpis z mikrobloga

Mirki co się o------o...
Niebieski zrobił mi aferę bo jeździłam ostatnio tylko na 3 biegu, dlatego że zimno i ta gałka zmiany biegów taka zimna i nieprzyjemna (bo aluminiowa), to zmieniałam tylko tyle co konieczne. No i się wydało. Imba straszna. Więc wymyśliłam sposób na moje zamarzające kończyny i oto jest: czapeczka na gałkę zmiany biegów, co sądzicie?

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #samochody
mrs_badger - Mirki co się o------o...
Niebieski zrobił mi aferę bo jeździłam ostatnio...

źródło: comment_E4DmVMH5ZDTkre4lWMEypKxL3n291znb.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mrs_badger: ej ja kiedyś takie coś uszyłam na drutach :D mój ochraniacz był tylko koloru niebieskiego, nie umiałam zrobić takich wymyślnych i kolorowych wzorów. Miałam ten sam problem- zimna gałka :D no i było bez pomponika u góry, chyba wygodniej bez niego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sinuh: @biskup2k: @Tomall81: @mrs_badger:
Ogólnie fajny wpis ( ͡ ͜ʖ ͡) pozytywna czapeczka.

A co do biegów to może część z was nie wie ale w autach w których ma się jakaś tam moc normalnym jest że 3 bieg kończy się przy 160-170km/h bo mocy jest nadto i nie trzeba aż tylu przełożeń. Sam mam tak w każdym swoim
  • Odpowiedz
ciekawe, na kursie prawa jazdy było klepane o przedziale prędkości co do biegu


@sinuh: Ale raczej ze względu na oszczędzania paliwa szkoły jazdy i tego aby wycisnąć z silnika maksimum przebiegu, bo widziałem Fiaty które mia po 400 tys. przebiegu. Nie mówiąc że na egzaminie teraz ekodrivng jest wymagany i utrzymywanie silnika w przydatnym w danej chwili zakresie obrotów lepiej pokazuje że umie się panować nad samochodem.
  • Odpowiedz