Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Całkiem inny eksperyment na #tinder

Pierwsza próba to było wstawienie zdjęcia jakiegoś krajobrazu z ciekawym opisem, a druga to wstawienie moich zdjęć z tym samym opisem. Każda dziewczyna leciała w prawo.
Wiecie gdzie więcej było par? W tym bez mojej mordy XD Taki widok wasz #rozowepaski Właściwie, to w próbie ze zdjęciami były może 3 pary, z czeka żadna nie odpisywała. Byłoby fajnie jakby któraś nie chciała tak szybko zdjęć, bo rozmowy potrafiły się kleić. Dziwnym trafem po ujawnieniu, zawsze było milczenie, albo natychmiastowe usunięcie pary. Próbowałem uwierzyć, że któraś będzie skłonna trochę bardziej mnie poznać i wtedy spróbować. Nie ma co się łudzić.

#przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 13
Byłoby fajnie jakby któraś nie chciała tak szybko zdjęć,


@AnonimoweMirkoWyznania: Właśnie odkryłeś Amerykę, że ludzie lubią wiedzieć jak wygląda osoba z którą piszą. Gratuluję. ( )
Podpowiem, że ta prawidłowość dotyczy obu płci.

Dziwnym trafem po ujawnieniu, zawsze było milczenie, albo natychmiastowe usunięcie pary.

Niepotrzebnie bierzesz to do siebie. Po prostu nie byłeś w ich typie. Nie każdy ma czas na próby bliższego poznania z osobami