Wpis z mikrobloga

  • 580
Jeśli myślicie, że znacie swoje dziewczyny to wam coś powiem. 3 lata byłem z moją dziewczyną, była dla mnie wszystkim. Zawsze jak słuchałem o zdradach to myślałem sobie, że moja na pewno by tak nie mogła. I wiecie co?

Ostatnio nam się nie układało. Twierdziła, że musi sobie dużo przemyśleć. Okazało się, że przez cały miesiąc pomagało jej w przemyśleniach sypianie z innym typem, a dalej będąc ze mną dodała z nim zdjęcie na instagramie. Byłem jej w stanie to wybaczyć, nawet dałem jej szansę na to żeby to skończyła do wczoraj do północy, bo mówiła, że są umówieni na sobotę. Przestała odpisywać tuż przed północą. Napisała o 1:30, że kocha mnie i chce tylko mnie i że zasnęła, dlatego nie odpisywała. Próbowałem do niej dzwonić, ale wyłączyła telefon.

Zadzwoniłem rano do jej mamy i okazało się, że wieczorem przyjechał po nią jej dupczyciel. Najpierw się z nim #!$%@?ła, później pisała mi, że mnie kocha.

Dałbym sobie za nią rękę uciąć i bym #!$%@? ręki nie miał.

#zalesie #loszkitocoorvy #zdrada #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 73
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@r5678: o porządną dziewczynę będziesz się musiał postarać. I to nie finansowo. Może po tym ją poznasz? Może się wydać, na pierwszy rzut oka, wycofana albo dziwna ale to dlatego, że będzie inna niż te wycieruchy i pijawki z galerii i klubów. Może nie mieć konta na FB i innych takich, wyobrażasz sobie? Nie myśl szablonowo, i nic na siłę. Prawdziwa miłość nie znosi przymusu ( ͡~ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Właśnie taka z pozoru normalna może być najgorsza, teraz taką miałem. Skromna, pracowita, nie zawsze sie malująca, a jak coś to delikatnie, praktykująca katoliczka, a okazała się być czystym złem, której w myśl wszystkich zasad nie można nawet nazwać człowiekiem. I nigdy bym się tego po niej nie spodziewał.
@poganka:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r5678: Bogowie! Współczuję serdecznie... Może dlatego, że katoliczka ;D tak z ciekawości, jeśli można spytać, na co zwracasz uwagę i czego szukasz u potencjalnej dziewczyny?
  • Odpowiedz
@Ufo777: xDD ogolnie mialem podobna sytuacje, rozowa pisala, ze zle sie czuje, jest chora i sie nie zobaczymy dzisiaj, a okazalo sie, ze yebala sie z innym typem w tym czasie XDD takze ten, zmień babe i tyle, ona nastepnemu zrobi to samo co Tobie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678: to daj teraz dziewczynom o siebie powalczyć. Może wyluzuj trochę i się tak nie ciśnieniuj na związek. Związek to ciężka praca jeśli ma trwać a to nie dla każdego. Przemyśl sobie czego chcesz czy żony, dzieci i spacerów na działkę ( sorry do galerii) w niedzielę a po obiedzie pół godziny nienawiści.... czy może luzackie życie wolnego strzelca, który sam decyduje z kim i gdzie. Obie opcje mają swoje plusy
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Greensy ktoś jest odarty z godności bo chciał wybaczyć dziewczynie z którą jest od 3 lat, że widziała się 2 razy z jakimś typem? O #!$%@? się z nim dowiedziałem się dopiero dzisiaj.
  • Odpowiedz
@Andi128

@Ufo777: a było trzeba chomąto założyć i jak polscy chłopi orać nią pole to by nie miała sił na zdrady ale jak się nie słucha autorytetów to później tak jest


Ja #!$%@?, 169 plusów taka "mądrość" zebrała... Widząc takie wykwity tracę wiarę w ludzi
  • Odpowiedz