Wpis z mikrobloga

  • 580
Jeśli myślicie, że znacie swoje dziewczyny to wam coś powiem. 3 lata byłem z moją dziewczyną, była dla mnie wszystkim. Zawsze jak słuchałem o zdradach to myślałem sobie, że moja na pewno by tak nie mogła. I wiecie co?

Ostatnio nam się nie układało. Twierdziła, że musi sobie dużo przemyśleć. Okazało się, że przez cały miesiąc pomagało jej w przemyśleniach sypianie z innym typem, a dalej będąc ze mną dodała z nim zdjęcie na instagramie. Byłem jej w stanie to wybaczyć, nawet dałem jej szansę na to żeby to skończyła do wczoraj do północy, bo mówiła, że są umówieni na sobotę. Przestała odpisywać tuż przed północą. Napisała o 1:30, że kocha mnie i chce tylko mnie i że zasnęła, dlatego nie odpisywała. Próbowałem do niej dzwonić, ale wyłączyła telefon.

Zadzwoniłem rano do jej mamy i okazało się, że wieczorem przyjechał po nią jej dupczyciel. Najpierw się z nim #!$%@?ła, później pisała mi, że mnie kocha.

Dałbym sobie za nią rękę uciąć i bym #!$%@? ręki nie miał.

#zalesie #loszkitocoorvy #zdrada #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 73
  • Odpowiedz
Byłem jej w stanie to wybaczyć, nawet dałem jej szansę na to żeby to skończyła do wczoraj do północy


@Ufo777: Jesteś skrajnym naiwniakiem. Ogarnij się chłopie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ufo777: odpuść. I niech Ci nie będzie żal. Żeby znaleźć prawdziwą kobietę z klasą i zasadami a nie jakiegoś wycierucha będziesz musiał ich trochę przemielić niestety. Nauczkę masz, będziesz wiedział na co uwagę zwracać na przyszłość i myśl właściwą głową, to pomaga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Niestety zbytnia dobroć nie popłaca, wygryzie Cię zwykły żulas z gitarą. Nue mówię żeby tłuc ale psychojazda czasem się przyda, ot tak w ich kategoriach. Różowy musi czasem poczuć się winny. Jak jest dobrze wtedy wynoś ją na himalaje szytowania, tak żeby potem ledwie chodziła. Czasem to coś szalonego, zero rutyny. Tylko czasem pamiętaj o tej higienie psychicznej.
  • Odpowiedz
@poganka: Mój kumpel aż 10 lat takiej szukał i w końcu trafił niby. Na razie 4 msc są i wszystko jest ok. Ale szukał na zasadzie że cały czas był w związkach.
U mnie to wygląda znacznie gorzej... bo znacznie mniejsze doświadczenie, jeden poważny związek, ale też już wiem na jakie rzeczy uwagę zwracać i kiedy powiedzieć stop i się rozstać.
  • Odpowiedz
@Ufo777: @Staszek_Alcatraz: ja się zastanawiam jak Wy do takich sytuacji doprowadzacie. To się niemal nigdy nie zdarza, że NAGLE po x latach dziewczyna znajduje sobie kogoś. To niemal zawsze jest pozwalanie sobie na więcej i więcej.

A to pisanie z kumplem, a to wyjście do klubu z koleżankami, a to kawa z kolegą z pracy, a potem nagle jest bolec na boku i o rany jak ona tak mogła. I
  • Odpowiedz