Wpis z mikrobloga

  • 3
@pankalmar bo nie mam swojego auta, bo tu gdzie jeżdżę nie ma ubera :p

@Cavaron dzięki :D hahaha

@Samulem zarobki... godzinówka niewolnicza xD ale prowizyjnie mam to rozwiazane na koniec miesiaca wychodzi miedzy 2,5-3,5 na reke no i mam umowe o prace :) przyjemna ^^ ja bardzo lubię jezdzic samochodem, no i jak wszyscy widza mnie to jest "dzisiaj jedziemy z Panią! Reszty nie wydawac" XD wiec napiwki wpadaja
  • Odpowiedz
  • 3
@Pierrdonauta przychodzę sobie do pracy (od ktorej mieszkam 3 minuty licząc z ubraniem butów).
Dyspozytor ogarnia telefony i sle mi smsa gdzie mam jechac, ja jade i daje znac dyspozytorowi, ze dojezdzam do miejsca docelowego albo ze jestem i czekam na klienta, wiadomo, jade z klientem, rosliczam sie i jesli nie mam żadnego kursu to robie "stopa" czy ustawiam gdzies taksówkę i czekam na smsa od dyspozytora w tym czasie czytam
  • Odpowiedz
  • 1
@Bulgulator yup :)
Poki co tak, ale szef myśli nad mazdami ^^

@Wariat_Z_Mokra_Glowa Miasto 70 tysiecy mieszkancow.
Za 6 km? O ile klient wsiada i jedziemy 6km po czym kasujemy i wysiada to około 22-23zł na pierwszej taryfie, ale 6km to sporo :)

@ElCidX mieszkam zaraz obok, szukali kierowcy, a ze moj wspollokator tez jeździ to zapytalam go czy moge sprobowac, zagadal do szefa i tak oto jestem
  • Odpowiedz