Wpis z mikrobloga

@wodzu_91: Co ty wiesz o zabijaniu. Kiedyś dostaliśmy maila, że z powodu migracji systemu księgowego nie wyrobią się na 10 (był w piątek), ale mogą nam wysłać zaliczki. No to zgłosiłem dyspozycję zaliczki o 9 rano, o 12 dostałem maila, że zaliczka została wysłana. Dostałem ją w poniedziałek (13nastego) o 11, a wypłatę o 14 xD ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@dualski: w normalnej firmie, w normalnym kraju w dupie masz sprawdzanie konta co 5 minut. Jakieś z dupy transfery do 12, do 14. Wypłata ma być w dzień „x” to jest tego dnia najpóźniej o 00:30. Jak ja niemawidzilem januszowania: „no dziś piątek, wypłata to przelewy puściliśmy dziś o 14:10. I #!$%@? czekaj do poniedziałku do 9:30 zanim wpłynęło na konto.
Wcześniej jak pracowałem w januszeksie to często tak było.


@wodzu_91:

idealna sytuacja, zwlaszcza, jak masz juz 3 miesieczny okres wypowiedzenia i chcesz sie rozstac z pracodawca :]

W poniedzialek rano skladasz wypowiedzenie z winy pracodawcy (nie masz kasy, a to jest ciezkie naruszenie podstawowych obowiazkow pracodawcy) i przysluguje ci kasa za caly okres wypowiedzenia :]

Oczywiscie, jest to twoja ostatnia czynnosc u pracodawcy. Nie musisz sie niczym przejmowac :)