Wpis z mikrobloga

p------i na temat ludzi,którzy palą jakimiś śmieciami w piecu a sam jakiś czas temu rozpalał w kominku kartonem po pizzy mrożonej XD
#mocnyvlog
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eSUBA94: No tak wszystko racja, ale wtedy dochodzimy do tego ,że najlepiej to nie palić niczym takim bo wszystko ma coś złego. A chodzi głównie o marnej jakości węgiel i naparawdę jakieś ścinki z ubrań syfy kawałki opon śmieci.
  • Odpowiedz
@kamyk2k2: tyle,że eSUBA94 ma rację. Karton jest pokryty tuszem od drukarki etc więc no w jakiś sposób smród zanieczyszcza środowisko. Gdyby rozpalił czystym kartonem to by nie było czepiania się.
  • Odpowiedz
@przemas123: No skoro przy czystym nie byłoby czepiania to oddalam swoje pretensje xD A tak serio to zawsze powstają jakieś produkty spalania czegokolwiek które są szkodliwe i myślę ,że akurat z takiego kartonu wiele by z tej farby tego nie było, choć racja nie jest to zdrowe.
  • Odpowiedz
@przemas123: tylko znowu jeden karton po pizzy na cały dom jednorodzinny to nic, ale wiadomo że teraz wszystko jest pakowane nie tylko w to ale też w plastiki np. kupisz pastę do zębów jest ona zapakowana, kupisz jakąś pierdołe w lidlu to karton też nie dość że jest pokryty to jeszcze rzeczy w środku są po usztywniane plastikowymi tackami i tak każdy wsadza całe takie opakowania i mamy gotowy syf
eSUBA94 - @przemas123: tylko znowu jeden karton po pizzy na cały dom jednorodzinny to...

źródło: comment_whkjFDzyFsyJDp8AiuyZ8cH2PREESWQA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@RatKing: No tak znawco, tylko ,że większość rzeczy nie grzewczych które są spalane jest pokryte farbą. Co Ty mi tu piszesz za gupoty?? A w wodzie są zarazki i zawsze trzeba używać filtra. A tak w ogóle to lataj w masce jak Azjaci jak taki smog, przecież oni nie robią tego dla urody. Bez generalizowania
  • Odpowiedz
@RatKing: Nie zaczepki tylko realia jakie są na świecie, otwórz sobie google...A co do palenia to ja tam bym się nie przypieprzał to małego tekturowego kartonu po pizzy, możesz też tym google zobaczyć czym ludzie palą.A ,że nie jest to za zdrowe itp, tego nikt nie neguje. Tylko mały to procent szkodliwości i nie to jest tym złem co się wydobywa z kominów.
  • Odpowiedz
@kamyk2k2: Jest TAKZE tym zlem, a bagatelizowanie tego dowodzi o skali januszerstwa jakie przezarlo ci mozg. Wiesz co to efekt skali? Ja p------e, jak j---e taka typowa polska b, malpami z nosami i cebula, o k---a.
  • Odpowiedz
@RatKing: A ty masz odzywki jakbyś chciał być kimś kim nie jesteś xD Bije od ciebie taki ból d--y co to nie ty i w ogóle ale ogólnie to nawet nie jesteś w stanie podać choćby jednego faktu o sobie. Jesteś typowym napinaczem gumy trzym się mordo :) I pamiętaj jak kiedyś przestaniesz vapować i dojdziesz w normalnym fajku do filtra...śmierć xD
  • Odpowiedz
@kamyk2k2: Zadnego faktu o sobie nie podales podobnie, sam odgadlem po stylu wypowiedzi, kim jestes. Ty rowniez odkryles, z kim masz do czynienia, nie jestem prostakiem, masz racje, ktory pali w piecu byle gownem, bo uwazam sobie z d--y, ze to nic nie szkodzi. Klasyczny nosacz, zawsze siebie wytlumaczysz, bo ty masz wszystko pod kontrolo, ty wiesz lepiej, co szkodzi a co nie szkodzi, nawet pomimo oczywistych argumentow w postaci
  • Odpowiedz
@kamyk2k2: Somsiad, te amerykanckie naukowce to szarlatany, fabro nie pozwalajo rozpalac haha debile.

C--j mnie obchodzi twoj piec, pisze o twoim prostackim rozumowaniu. Ewidentne braki w wyksztalceniu, w mysleniu, w pogladsch. Klasyczny nosacz wyborca pis mentalny, ale pewnie nie glosujesz, bo uwazasz, ze twoj glos sie nie liczy, a wszystkie polityki to zlodzieje xD
  • Odpowiedz