Wpis z mikrobloga

Siemanko.
Małe podsumowanie mojej ostatniej 'masy' wraz z #pokazforme - tak jak zapowiadałem, przed kolejnym urlopem.

Ostatnia forma (12.11.2018) pod linkiem: https://www.wykop.pl/wpis/36628927/siema-re-volt-ponoc-zapisywales-mnie-do-swojego-ka/
Waga luty 2018: 124 kg
Waga 12.11.2018: 90 kg
Waga 07.02.2019: 92,3 kg

Ostatnie tygodnie były dla mnie tragiczne ze względu na sprawy osobiste oraz przeciągniętą infekcję - miałem problem z prawidłowym trzymaniem michy no i wyniki siłowe poleciały w dół przez to wszystko. Ale to wróci szybciej niż odeszło.

Większość czasu trzymałem michę na 3500 kcal i popełniłem duży błąd - nie stawałem na wagę. Przy dorzuceniu dodatkowych obowiązków w pracy okazało się, że byłem jakieś 2 tygodnie na deficycie i straciłem trochę wagi.

Czy jestem zadowolony ze swojej pierwszej masy? I tak i nie. Czy mógłbym ją przeprowadzić lepiej? Zdecydowanie tak! Przede wszystkim dużo bardziej pilnować michy i wagi co sobie olałem, bo hehe były grubas przecież będzie jadł wystarczająco, żeby tyć ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wnioski wyciągnięte na kolejną masę, która będzie typowo pod sylwetkę, a nie siłę i mam nadzieję, że pójdzie dużo lepiej.

No i wyniki siłowe, podam tylko maxy:
BP: 110 :/
OHP: 85 :/
DL: 195 (dlaczego nie 200?!)
Wiosłowanie w opadzie nachwytem: 130 kg, 120x5, poszło by więcej
Squat: Tutaj trochę się obijałem, jak mi jakiś trening wypadł to były to nogi. Powinno być 200, jest 185 (tym razem mnie nie zgniotło jak przy pierwszej próbie)

Najbliższe plany? Wypocząć z żoną na Lanzarote, a potem lecimy ostro z redukcją. Plan treningowy bez większych zmian oprócz zmniejszenia objętości, żeby wyrobić się czasowo z dodatkowymi interwałami. Wcześniej planowałem ciąć do X% BF, ale może się okazać za dużo do zrzucenia w danym okresie czasu (do kolejnego urlopu na początku maja). Zobaczymy co z tego wyjdzie przez 10 tygodni. Tu wołam @Re-volt o dopisanie mnie do #kalendarzrevolta - 5.05.2019 - 80 kg na wadze.

Jak oceniacie BF na ten moment? ~25%?

Miłego dnia Miraski i Mirabelki :)

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #chudnijzwykopem
mynameis60 - Siemanko.
Małe podsumowanie mojej ostatniej 'masy' wraz z #pokazforme -...

źródło: comment_xpXcLH6nfSq2wsDbAwu9Zxp0cUvaHpY7.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HK-Stelle: Jak robić to kompleksowo, jeden w przód, drugi w tył żeby wrócić na miejsce. Przy 176cm można osiągnąć mistrzostwo w fikołkowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) (jest takie słowo?)
  • Odpowiedz
Waga luty 2018: 124 kg

Waga 12.11.2018: 90 kg


@mynameis60: jak w tym okresie ustawiłes kalorie?
Dużo ćwiczyłeś ile razy w tyg i po ile godzin?
Biegłeś coś w
  • Odpowiedz