Wpis z mikrobloga

Mircy powiedzcie mi, w jakim wieku kupiliście swój pierwszy samochód? Mam okazje zamienić moje moto za Hondę civic 1.4i jako pierwsze tym bardziej ze jest niedaleko mnie. Mam 17 lat, prawko w toku. na boku mam odłożene jakieś 1,5k na samochód, wiec pomyślałem ze mógłbym to zainwestować w typowo eksploatacyjne rzeczy i pozakupowe sprawy. Powiedzcie mi co o tym myślicie? Patrząc na to ze to civic i jakie są roczne koszta utrzymania. Mama jest typu ze jak już mam ten wiek osiemnastkowy (niecały miesiąc) to już się przełączył tryb „dopóki mieszkasz w moim domu”, i dzisiaj słuchałem jak ona miała ciężko i kiedy kupiła sobie pierwsze auto, a twierdzi ze przecież problemu nie ma bo mogę brać jej samochód. Niestety wiem jak to się skończy- każda ryska moja... #motoryzacja #pytanie #pomocy #kiciochpyta
  • 40
@kompot_z_grzybuw: wolisz wozić dupsko starą hondą niż na moto? Potrzebujesz tego auto do czegoś więcej niż, czy tylko zazdrościsz kolegom z klasy że już mają swoje. Ja bym w takim wieku nie brał, chyba, że masz jakąś robotę ogarniętą bo te 1.5k zniknie szybciej niż się spodziewasz