Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miraski, jest mi cholernie wstyd. Jestem #!$%@? zazdrosny. Zazdrosny o życie mojego kumpla, którego znam od podstawówki. W skrócie opowiem jego historię.

Radek, bo tak ma na imię mój kumpel ma 25 lat. Równo rok temu zakończył swój pierwszy długi związek. Był z dziewczyną przez 5 lat i tuż przed walentynkami zdradziła go w klubie ze wspólnym kolegą. Jak się o tym dowiedział, wywalił ją z mieszkania. Sądziłem, że się załamie czy coś. Zacznie chlać. A on stwierdził, że tak musiało być, bo nie dbał o siebie wystarczająco. Trochę mnie tym zaskoczyło, no ale ok.

W ciągu minionego roku poszedł na siłkę, kompletnie zmienił garderobę. Jako że ma ponad 190cm i prosty ryj, a do tego dobrą gatke, to nie może się obecnie odpędzić od kobiet. Poważnie ja jestem w takim szoku, tak mnie zazdrość zżera. Ostatnio koleżanka mojej dziewczyny spytała wprost Radka jak byliśmy w pubie czy pójdzie ją odprowadzić do mieszkania, bo ona musi sobie odbić niedawno zakończony związek. No mi szczena opadła.

Innym razem poszliśmy we dwóch do pubu po robocie. Usiedliśmy przy barze i po paru minutach podbiła do nas jakaś laska, niby spytać o dobry klub, bo nie jest stąd. Wtedy zadzwoniła do mnie dziewczyna i wyszedłem na dosłownie 5min. Wracam, a ta laska już mu siedzi na kolanach i prawie się liżą.
Ja już trochę skołowany pytam Radka, jak on to do #!$%@? robi. Odpowiedział: "Nie wiem, ale wiem, że straciłem 5 lat życia, którego już nigdy nie odzyskam".

Jak ja mu #!$%@? zazdroszczę :/ Pomimo tego, że kocham swoją dziewczynę, to mu zazdroszczę. To jest chore

#zalesie #zazdro #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 8