Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Hadzi: od weekendowego piwka na imprezie do chlania w ciągach,minęło jakieś 10,może 12 lat.po problemach z dziewczyną nasiliło się do tego stopnia że gdzieś tam z tyłu głowy obudziła się jakaś ostatnia szara komórka i przestałem chlać.niedługo będzie 2 lata bez alkoholu. trawe paliłem już wcześniej,ale mniej intensywnie.teraz palę dość dużo,ale jeszcze na tyle mało że jakoś tam ogarniam,funkcjonuje. zdarzy się tak że przepale 5g w tydzień,a zdarzy się tak że
@cenzor123: ja uzywam Dynavap M, to ok 200zl. Tak, ciagle sporo ALEEEEEEE jest to mega oszczedny sposob korzystania z suszu. Taki waporyzator wydobywa naprawde sporo dobrego z ziola tak ze nie potrzebujesz go wiele, a jakby tego bylo malo, to jak sobie uzbierasz takiego zwaporyzowanego suszu to mozesz go potem zjesc xD

No i susz ma bardzo fajny smak. Gdy raz na ruski rok czlowiek z lufki zapali to sam sie
@cenzor123: no to tak:
pale 1-3x w tygodniu, czasem jakas przerwa wpadnie
-poprzedni susz jaki mialem byl mega jakosci i pelna komora dynavapa (ok 0.1g) wystarczala dla 2 osob na wieczor
-teraz mam cos slabszy stuff i powiedzmy ze trzeba uzyc 2x tyle, czyli 0.1 na osobe
Oszczednosc jest tutaj.