Wpis z mikrobloga

Zaplusuj, a dowiesz się jakim przegrywem jesteś:

1 - zakładasz konto na tinderze po to, aby hejtować kobiety, bo przecież i tak nie masz szans żadnej poderwać.
2 - jesteś bezrobotny.
3 - mieszkasz z mamą.
4 - ... w Ełku.
5 - masz zakola.
6 - masz sporą nadwagę.
7 - jesteś też niezbyt rozgarnięty, bo o tym wszystkim sam napisałeś.
8 - nienawidzisz normików.
9 - ... ale robisz pod siebie, bo jeszcze ktoś z tych nielicznych znajomych może się dowiedzieć co wyrabiasz w internetach.
0 - zero.

#heheszki #takaprawda #klaudiusz #gownowpis #przegryw #bekazpodludzi #pdk
  • 37
@adam2a: pierwszy akapit ignoruję, bo nic on nie wnosi. Co do kobiet - oczywiście, że one są różne. I o to chodzi, bo ogół - zwany tutaj "normictwem" tłumaczył, że jest inaczej.

Ot, taki przykład. Siedzisz w restauracji, obok ciebie siedzi para. Kobieta zaczyna płakać. Po czyjej stronie jest sympatia tłumu, i skąd ona się bierze? Bo przecież nie z żadnych racjonalnych podstaw.
Sam za dzieciaka wierzyłem w to, że jak
Ot, taki przykład. Siedzisz w restauracji, obok ciebie siedzi para. Kobieta zaczyna płakać. Po czyjej stronie jest sympatia tłumu, i skąd ona się bierze? Bo przecież nie z żadnych racjonalnych podstaw.


@angor86: Co to ma wspólnego z Klaudiuszem? Bo jeśli widzę rozmowę janusza z rózową to ja też stoję po jej stronie. Z automatu. Bo sprawca i ofiara są oczywiste. Jest drapieżnik i jest ofiara.
@adam2a: no tyle, że #klaudiusz niejako pokazał, że takie stereotypowe myślenie o kobietach jest głupie. Mi do tego eksperymenty społeczne nie były potrzebne, ale patrząc po wpisach ludzi tutaj to co poniektórym to się przyda.

Jest drapieżnik i jest ofiara


A może po prostu nazwiesz to po imieniu? Jest dziewczyna, która zniesie wrzuty na siebie byle tylko zaruchać i jest przegryw, który podaje się za Chada?