Wpis z mikrobloga

Razem to ten sam poziom co biedroń


@CampbellPrice: no jednak nie do końca. Razem przyznaje, że do sfinansowania jej pomysłów trzeba podnieść podatki. Biedroń jest całkiem - jak na lewicowca - pro-innowacyjny, pro-przedsiębiorczy, nie chce podwyżki podatków a raczej tylko redukcji i korekty kosztów państwa.
Razem to ewidentnie socjaliści, Biedroń unika lewicowej łatki, a jest raczej socjalliberałem.
@Tom_Ja: Tutaj udowodniłeś wyższość razem nad biedroniem, bo nie da się spełnić tych rozdawniczych postulatów bez podniesienia podatków, to zwykła lista życzeń. Razem to socjaliści ale z odrobiną realizmu, biedron to populista na poziomie wenezueli. Co on proponuje przedsiębiorcom? podniesienie kosztu poniesionego na pracownika o 50% przy znikomym bezrobociu? Jaki w tym sens? Do czego to doprowadzi?
biedron to populista na poziomie wenezueli


@CampbellPrice: napiszę tak - Biedroń dziś w Faktach Po Faktach stwierdził, że jego pomysły kosztują 35 MLD zł i że mają wszystko policzone. Nie bez powodu ma w swoich szeregach ekspertów; w końcu Biedroń nie wymyślał programu ot tak z głowy (od gospodarki jest Standerski, ekonomista).
Też mam nadzieję, że poznamy dokładniejsze wyliczenia.
Jakby nie patrzeć po wprowadzeniu 500+ budżet miał się zawalić, ale
@Tom_Ja: PiS dołożył do budżetu 20 mld kosztów w postaci 500+, biedroń chciałby kolejne 35 mld(pewnie 2x więcej), i tak co 4 lata aż staniemy się drugą wenezuelą. Na socjalizm i rozdawnictwo stać tylko bogate kraje, takie jak grecja próbowały i nie skończyło się to za dobrze.

Jakby nie patrzeć po wprowadzeniu 500+ budżet miał się zawalić, ale jakoś udało się kasę znaleźć xD


@Tom_Ja: Nie udało się znaleźć bo
Twarzą Wiosny jest też Gotlibowska, przedsiębiorczyni :)


@Tom_Ja: Fantastycznie, mają kogoś kto prowadzi działalność, tylko co z tego? Jaki mają pomysł na zdobycie tych 35mld bez zadłużania przyszłych pokoleń? Zdajesz sobie sprawę że te 35 mld to 10% CAŁEGO budżetu Polski?