Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mireczki i Mirabelki.
Nigdy jeszcze nie miałem dziewczyny, jedynie koleżanki. Mam już ukończone 18 lat i zaczęły mnie interesować takie sprawy (wcześniej myślałem, że może jestem aseksualny, jedynie co to masturbowałem się, ale na żywo dziewczyny były jak dziewczyny, a teraz wydaje mi się, że coraz bardziej "mi się podobają"). Ale przejdźmy do rzeczy.
Jest taka jedna, z którą nieco rozmawiam, trochę piszemy. Mam wrażenie, że mnie lubi, ale jakoś tak wyróżnia z grona znajomych. Nie jest laską 10/10, ale nie jest też okropna. Z charakteru też jest całkiem OK, chociaż w sumie to dokładnie nie wiem. Mam wrażenie, że całą ocenę zaburza mi to, że ona mi się podoba.
Jak myślicie, starać się, żeby była moją dziewczyną? Tylko jak? Dodam, że nie jestem przysłowiowym chadem.

#rozowepaski #niebieskiepaski #dziewczyna #friendzone #przegryw #podryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Spróbować?

  • Tak 80.0% (76)
  • Nie 20.0% (19)

Oddanych głosów: 95

  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: podbijaj. Nawet jak nic z tego nie wyjdzie to nabijesz skilla, który w przyszłości pomoże ci w zarywaniu do dziewczyn.
NIKT nie rodzi się z umiejętnością podrywania. Trzeba się tego nauczyć. Piszesz, że masz wrażenie, że cię laska lubi, więc tym bardziej próbuj, bo masz z górki.
Na pewno urośniesz w jej oczach jeśli sam zagadasz, bo kobiety lubią jak facet podejmuje inicjatywę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: zdobywanie dziewczyny to nie stan zerojedynkowy tylko proces wydłużony w czasie. Żeby chciała być z tobą, musi ci ufać. Musi wiedzieć, że będzie bezpieczna przy tobie jak będzie sami tylko we dwoje w jakimś miejscu.
1.Jak długo się znacie?
2.Jak dobrze się znacie?
3.Byłeś już kiedykolwiek u niej?
5.Była kiedykolwiek u ciebie?
5.Macie wspólnych znajomych?
6.Mieszkacie w tym samym mieście/wsi?
TroskliwaKrowa: 1.Jak długo się znacie? dość długo
2.Jak dobrze się znacie? nie jakoś super, ale tak w miarę
3.Byłeś już kiedykolwiek u niej? nie
5.Była kiedykolwiek u ciebie? nie i wątpię, czy by chciała być
5.Macie wspólnych znajomych? tak
6.Mieszkacie w tym samym mieście/wsi? wymieniłeś dwa określenia i właśnie ja mieszkam w jednym z nich, a ona w drugim i poznaliśmy się w szkole

Zaakceptował: marcel_pijak}
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro się znacie to zaproponuj wyjście np. do kina jako kolega-koleżanka (każde płaci za siebie, ewentualnie możesz jej postawić colę/popcorn, chyba, że będzie nalegała, że sama zapłaci to nie nalegaj). Teraz leci "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" fajna komedia z przymrużeniem oka, można się pośmiać.
Po filmie pójdźcie gdzieś do knajpy na herbatę/kawę/czekoladę na gorąco/cokolwiek, byle by było pretekstem, żeby usiąść i pogadać. Macie wtenczas podstawowy temat o filmie. Popracuj
@AnonimoweMirkoWyznania: O ile od kilku lat byłem niezarejestrowanym czytelnikiem wykopu tak teraz ledwo co straciłem zielony kolor i przez to pewne detale związane z kontem są dla mnie nowością i mi umykają. PW mam pisać do AnonimoweMirkoWyznania? Jesteś w stanie przez to konto odczytać taką PW? ( ͡° ʖ̯ ͡°)