Wpis z mikrobloga

@Spadlo_biale: Ta, tylko was interesują z takimi problemami, że jest np. nieco zbyt nerwowy i komuś na ulicy #!$%@?, a nie takimi, że się będzie chował we własnej piwnicy, bo będzie się czegoś bał. Nie mówię, że to coś złego i, że was o to winię ale nazywajmy rzeczy po imieniu, bez ściemniania.

@Zielonka696969: Niestety w nowym stuleciu mężczyźnie są już #!$%@?. W 2019 słowo większości mężczyzn warte jest tyle
  • Odpowiedz
@r4do5: Nie, agresji po prostu nie trawię i nie będziesz mi czegoś wmawiał. Jak wiem, że facet ma jakieś zapędy w stronę łamania prawa i bijatyk to ograniczam kontakt jak najszybciej się da. Zdecydowanie szybciej zainteresuję się kimś, kto boi się wychodzić z domu, ale chce coś w sobie zmienić niż z facetem, którym jego jedynym osiągnięciem jest danie w mordę kibicowi legii.
  • Odpowiedz
@Spadlo_biale: A tak do krótkiego związku, faceta, który pokazałby ci, że jego rozrywką jest skapiszonowanie mordy komuś, komu się należało, bo się np. krzywo spojrzał? Nie mów, że nie, nawet mnie to trochę kręci na samą myśl, a jestem hetero.
  • Odpowiedz