Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vorotemnar: dlatego napisałem "dzisiaj - niewielka", bo to ddr2, co to za różnica, jak taktowany ddr2 masz dzisiaj, skoro i tak to pieśń przeszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vorotemnar Ja tylko teorie studiuje, miałem 4gb 667mhz i wydajność byla okropna, zastanawiam sie czy to nie przez nią właśnie. Więc sobie domniemam jakie warianty były by lepsze. Ciekawi mnie właśnie jaki bylby stosunek pomiędzy tak jak wspomniałem tym 8gb (800, ddr2) a 4gb (1333, ddr3)
@Vorotemnar no dlatego mówię że pracowały na 667 mhz i byla dupna wydajność, mógłbym odgrzebac ten zestaw i wsadzić właśnie 4gb ddr3 ale czy warto? mógłbym i 8gb ale to koszty większe (a traktuje to jako ciekawostkę bardziej)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TadzioNorek: pomieszane kości na pewno nie były główna przyczyną. Ram akurat ma mały wpływ na wydajność, o ile nie zaczyna go brakować. Taktowanie to już w ogóle zauważalne chyba tylko w benchmarkach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vorotemnar: czyli obecnie MHz ma większe znaczenie? Ale pewnie i tak lepiej dokupić druga kość niż wymienić cały? A jak ktoś składa zestaw to i tak kupuje zazwyczaj te lepsze, bo różnica niewielka.

@TadzioNorek: nie włożysz innych DDR więc tu nawet nie ma tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)