Wpis z mikrobloga

Macie zabezpieczone telewizory przed dzieciakami? Zastanawiam się jak to najlepiej zrobić mając podstawkę taką jak na zdjęciu. Myślę żeby wkręcić na dwóch końcach nóg do komody wkrety - haczyki 90 stopni, zabezpieczyloby to przed przyciąganiem do siebie podstawy, gdy dziecko stoi przy komodzie, ale jak będzie większa to będzie sięgać do samego ekranu więc trzeba go zabezpieczyć przed przewróceniem. Macie jakiś sposób na to? Za tv mam gk więc nie chce się bawić w przykręcanie do ściany niczego.

#tatacontent #rodzicielstwo #rodzina #dzieci #wnetrza
DzieckoNaLato - Macie zabezpieczone telewizory przed dzieciakami? Zastanawiam się jak...

źródło: comment_GiyuzZY2bIjEKquy1uHhHYDz68DL9kdD.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DzieckoNaLato: Tak jak pisałeś, haczyki do nóżek telewizora, a telewizor jest na tyle nisko że mógłbyś sobie gdzieś kupić takie "L-ki" z wygiętego płaskownika (stalowe nierdzewne by nawet fajnie pasowały) do telewizora przykleić na jakimś kleju a do komody dokręcić, wtedy będzie sztywniutko #!$%@?.
  • Odpowiedz
@DzieckoNaLato: zawsze mozesz po prostu przywiercić nóżkę blachowkrętem, 2 minuty roboty a efekt taki sam

Ja u siebie w kg najpierw wywiercilem dziurę duzym wiertlem i wpuscilem piankę montażową. Po pol godzinie, wkrecilem w to zwykłe śruby i trzyma sie do dziś. Bez zabawy w stelaże czy specjalistyczne śruby rozporowe
  • Odpowiedz