Wpis z mikrobloga

Macie zabezpieczone telewizory przed dzieciakami? Zastanawiam się jak to najlepiej zrobić mając podstawkę taką jak na zdjęciu. Myślę żeby wkręcić na dwóch końcach nóg do komody wkrety - haczyki 90 stopni, zabezpieczyloby to przed przyciąganiem do siebie podstawy, gdy dziecko stoi przy komodzie, ale jak będzie większa to będzie sięgać do samego ekranu więc trzeba go zabezpieczyć przed przewróceniem. Macie jakiś sposób na to? Za tv mam gk więc nie chce się bawić w przykręcanie do ściany niczego.

#tatacontent #rodzicielstwo #rodzina #dzieci #wnetrza
DzieckoNaLato - Macie zabezpieczone telewizory przed dzieciakami? Zastanawiam się jak...

źródło: comment_GiyuzZY2bIjEKquy1uHhHYDz68DL9kdD.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@DzieckoNaLato: Podłączałem kiedyś rodzicom podobny tv z taką podstawką i w zestawie był taki cienki jakby pasek parciany który się montowało do pleców tv a drugi koniec do pleców szafki aby nie przewrócić. Może w taki sposób?
  • Odpowiedz
  • 0
@5684379
@przepraszamczytenloginjestwolny wiem, że lepiej wygląda wiszący Mirasy, bo w pozostałych pokojach mam podwieszany, ale w salonie nad tv mam włącznik światła i musiałbym go podwiesić nad nim a to już byłoby zbyt wysoko, musiałbym też przesunąć go trochę w lewo i wchodziłby na koci drapak także podwieszanie w ostateczności
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzieckoNaLato: Są do kupienia pasy zabezpieczające do tv. Z jednej strony do tv, z drugiej do szafki albo ściany. Wiadomo, że jak dziecko walnie w ekran to nic nie pomoże, ale nie powinien przynajmniej polecieć do przodu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzieckoNaLato: wycinasz GK na szerokość deski która tam wlozysz, na wysokości stelażu. Dokladasz ze 2-3 kawałki profila, do tego przykrecasz deskę. Wkładasz spowrotem kawałek wycięte GK i gipsujesz. Do ściany z takim wzmocnieniem możesz śmiało kręcić tv. Co do włącznika światła, to tv nigdy nie przylega do ściany a wiszący zwyczajnie wygląda lepiej.
  • Odpowiedz