Wpis z mikrobloga

Mój mały brat się pochwalił, że na angielskim jak mają dyskutować w parach, to pytają się "do you speak Polish?" i kontynuują dalej rozmowę po polsku XD
#heheszki
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jswgecz5: mnie facetka nie chciała dopuścić do matury bo miałem ochotę zdać rozszerzony :D zdałem bardzo dobrze, miałem drugi wynik w klasie. Wszystkiego nauczyłem się z wowa i seriali, ale też sporo po angielsku czytałem. Gramatycznie nie mam o niczym pojęcia a i na samej maturze rozszerzonej były 2 zadania stricte gramatyczne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jswgecz5: Bo w szkole uczą żeby uczyć a nie nauczyć. Lekcje angielskiego są potrzebne żeby nauczyciel miał pracę a uczniowie zajęcie żeby nie mieli czasu na głupoty i żeby się nie szwendali po mieście.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jswgecz5: Z drugiej strony duża część dzieci nie ma sensownych zainteresowań zwłaszcza w kierunku nauki więc może i lepiej dla nich żeby zostali przymuszeni do nauki, nawet w kiepski sposób. Tylko przez to musi cierpieć reszta, których nie trzeba by tak tresować, wystarczyłoby rozwijać ich zainteresowania w kierunku nauki i zachęcać do czytania podręczników i oglądania programów edukacyjnych.
  • Odpowiedz