Wpis z mikrobloga

@xandra: Zdarzaja sie takie smaczki, ze brakuje im czarnego tla heh. W Thorze 3, zrobilem cale niebo nad asgardem a do napisow mnie zapomnieli dodac- a raczej ludzie z produkszon zawalili z listami, ktore wysylaja do studia co nas wklepuja recznie.
  • Odpowiedz
@enemydown: Jak nie zmieścili, to pewnie się nie liczą... ¯\_(ツ)_/¯
Tak swoją drogą, to byłem przekonany, że wpisuje się literalnie wszystkich. Nawet tych od noszenia kawy. Bo w 10min napisów to da się cały holiłud zmieścić. :)
  • Odpowiedz
@enemydown: Weźmij mi powiedz, mi - czyli totalnemu "nie znam się", dlaczego efekty CGI w Avengers wyglądają całkiem okej (realistycznie ogólnie rzecz biorąc), a w DC jak sztuczne gónwo z jakiejś gry. To kwestia kasy, umiejętności, ekipy, czy czego?
  • Odpowiedz
@worm_nimda: Duzo, czynnikow na to wplywa, niby staraja sie wsadzac wszystkich a jednak zawsze im cos umyka. Sa tez rozne ramy, kto powinien sie znalezc zaleznie od dlugosci pracy nad projektem. Czasami sa artysci co pracuja pod koniec filmu a listy wysylali wczesniej. Nad Mary Popins tez nie jestem a poprawialismy po studiu z Montrealu ujecia, a przez to produkcja sie wydluzyla o pol roku, ale listy byly juz wyslane do
  • Odpowiedz
@marrok: Cóż, głównie pracuję w DTP i strony, jakoś matepainting mnie ominął ( ͡º ͜ʖ͡º) Zresztą i tak tworzę muzykę, więc... ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz