Wpis z mikrobloga

1. Auto niebieskiego musi iść na przegląd
2. Zostaw mu swoje auto
3. Jedź do pracy motorem
4. Temp. - 7, lód na drodze
5. Otwórz torebkę i znajdź w niej oba kluczyki do swojego samochodu (°° więc niebieski nie może nim jechać do pracy
6. Brak profitu

#motocykle #gorzkiezale
Pobierz Aenkill - 1. Auto niebieskiego musi iść na przegląd
2. Zostaw mu swoje auto
3. Jedź d...
źródło: comment_Rml6Oyf50Y81KqyTCQbDJiiEjoPH8KgX.jpg
  • 38
@Aenkill: O chui, -7 to na moto ostry #!$%@?ów. Ostatni raz jechałem tak na skuterze, z przymusu (czasy przed pracą) Było -8 i śnieżyca. Wypieprzyłem się na środku skrzyżowania i wysypały mi się jarzyny z kufra xD
Nikt nie pomógł, jeszcze trąbili. Ale co se później śmieszkowałem z drugim kumplem to nasze.
@Bazarnia: mój rekord to na razie -5C i było dość spoko (miałem odczucie jakby jeździło się tak samo jak przy zerze C) więc przy -8 możliwe, że byłoby podobnie jak przy -5, a Ty po prostu źle się ubierasz, albo inaczej odczuwasz wszystko lub nasze ubrania różnią się komfortem termicznym. Pod kurtkę tekstylną z dwiema podpinkami wkładam cieniutką bluzę (długi rękaw) za 30 zł, a spodnie mam tekstylne z dwiema podpinkami
Ostatni raz jechałem tak na skuterze, z przymusu (czasy przed pracą)


@Hamza: Tak jak pisałem, to było z 10 lat temu, jeszcze jak byłem w szkole. Teraz już moto i ubiór turystyczny, ale nie jeżdżę w zimie, jakoś mnie nie ciągnie (wiem że strój da radę) ale mimo to :) Jak nie ma 10 stopni, to nawet się nie biorę za jazdę :D
@Hamza: No kurde, właśnie jutro u mnie około 10 stopni, więc na bank jadę i to gdzieś dalej (małopolska here) Właśnie zmieniłem wczoraj olej, specjalnie na wieść o dobrej pogodzie :P Jutro jazda do oporu, bo jestem wyposzczony. xD