Wpis z mikrobloga

@Phillippus: Nie jest to dla mnie dramat, więc znoszę to w ciszy i cierpieniu :D ale rozumiem innych. To jak z tymi wstępami do wpisów - niepotrzebne zupełnie. Mógłby być może inny tag do czarnolisto? Tylko nie wiem czy już tagi są naprawione i czy by to zadziałało. :D
@Limonene: Po co wrzucać dwa razy to samo? Albo niech wrzuca linki, albo wpisy. Ja mam takie zdanie, @riley24 inne. I
@riley24: > śmierć to według mnie zbyt surowa kara jak na te dowody

Jeżeli uznajemy, że jest winny, to kara jest adekwatna, jeżeli nie jest, to powinien wyjść na wolność. Nie można dać niższej kary, bo chyba to zrobił, ale nie mamy pewności, więc 10 lat więzienia. Jeśli dowody nie są jednoznaczne i są spore wątpliwości to powinien wyjść na wolność.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wolowinka: Dlaczego? Bo mam swoje odmienne od ogółu zdanie i go bronię nie obrażając nikogo? Napisałam przecież, że Riley zrobi (i robi) jak zechce, nikogo do niczego nie zmuszam.
@tajemniczygosc: A dziękuję, nie skorzystam. Lubię czytać historie wrzucone tutaj przez Riley, i dzielnie znoszę to, że nie zawsze pod tagiem pojawiają się one w takiej formie, jak bym chciała. Życzę Ci miłego dnia, mireczku. :-)