Wpis z mikrobloga

@riley24 Kilka osob juz zwrocilo uwage na to, ze odkad artykuly zaczely pojawiac sie na o2, to sa takie nijakie, malo szczegolow i sa bardzo krotkie. Masz tam jakis limit slow, ze tak zwiezle je opisujesz? Wczesniej mozna bylo sie dowiedziec wielu ciekawych rzeczy, a teraz wieje troche bieda, szkoda. Ta historia wyglada tak, ze zona zaginela, maz sie dziwnie zachowywal, a pozniej go skazali bez dowodow na kare smierci i
  • Odpowiedz
@riley24: A takie zastanowienie mnie bierze zawsze - na czym polega ta amerykańska klasyfikacja "morderstwo pierwszego stopnia", "morderstwo drugiego stopnia"?
  • Odpowiedz
@riley24: Nie przejmuj się, super, że ktoś Cię zauważył i sobie dorabiasz. Narzekają, minusują, a i tak czytają ( ͡° ͜ʖ ͡°) o taki wykop nic nie robiłam () powodzenia!
  • Odpowiedz
@riley24: Jedno mi się tylko w tych tekstach na o2 nie podoba, mianowicie te zdanie:

Tę historię przypomina dla nas Riley24, popularna "wykopowiczka"


Jakby nie mogli
  • Odpowiedz
  • 1
Ale ludzie się srają xD
Dzięki za link, oby więcej takich historii, fajnie się to czyta. :)
  • Odpowiedz
@zbulbersowany

Ciekawe. Jak można kogoś skazać jeśli nie ma na to żadnych dowodów? Tylko dlatego że się zachowywał w określony sposób?


W amerykańskim sądownictwie nie ma zasady domniemania niewinności. Jeśli podejrzany się przyzna, to u nich de facto zamyka się sprawę.

cc: @akatogolem @vomalio
  • Odpowiedz