Wpis z mikrobloga

@CatHater: mam to samo wrażenie xD ale nieważne
@riley24: trochę za mało szczegółów dotyczących tego co w sumie on robił na co dzień i jaki był. Co z ich stosunkami rodzinnymi, czy znajomymi. I zaraz... czekaj, wyszła jako ciężarna, a znaleźli dziecko osobno i matkę osobno? Wtf ktoś jej zrobił amatorską cesarkę czy sama urodziła? Szkoda, że był taki mocny rozkład ciał. Sprawa dziwna, ale według mnie dobry papuga podważył by parę
  • Odpowiedz
@riley24: Jeżeli rzeczywiście koleś został skazany na śmierć na podstawie wymienionych w tekście "dowodów" to jest to moim zdaniem niemały skandal. Ja np. też bym się nie poddał badania wariografem, mimo mojej niewinności, bo zwyczajnie nie ufam temu sprzętowi a i jego skuteczność nie jest 100%. Zmianę wizerunku można również łatwo wytłumaczyć chęcią ukrycia przed opinią publiczną.
Dziękuję za kolejny wartościowy wpis!
  • Odpowiedz
  • 16
@riley24 USA to jednak stan umysłu. Gościu skazany na śmierć, bez dowodów, ot bo zachowywał się tak a nie inaczej. Ciekawe czy sąd wziął pod uwagę że mogło mu się nie układać z żoną i rzeczywiście taki obrót spraw byłby mu na rękę. Obstawiam że sąd podjął taki a nie inny wybór przez medialność sprawy, chcieli to po prostu zakończyć jak to zazwyczaj w Stanach.
Nie rozumiem jak niektórzy ludzie mogą
  • Odpowiedz
@riley24 jedynym dowodem jego zbrodni jest to ze najprawdopodobniej nie kochal zony ani dziecka i byli oni mu obojetni. Usa takie dobre sadownictwo skazuje ludzi na kare smierci za bycie socjo/psychopata. #!$%@? mnie ta historia strasznie.
  • Odpowiedz
: Dlaczego? Bo mam swoje odmienne od ogółu zdanie i go bronię nie obrażając nikogo? Napisałam przecież, że Riley zrobi (i robi) jak zechce, nikogo do niczego nie zmuszam.


@nieskonczonosc: nom, zachowujesz się jak dupek któremu przeszkadza że artykuł jest na o2 a nie wykopie i jeszcze wywołujesz o tym dyskusję #!$%@? wie po co xD
  • Odpowiedz
Mirkojanusze i grażyny myślą że napisanie takiego tekstu z researchem to jest pięć minut i że im się należy za darmo na mirko bo klikniecie w link uwłacza ich godności, jeszcze roszczeniowo szczekają żę olaboga drugi tag dla tych z o2.

  • Odpowiedz
@agio2010: Chodzi raczej głównie o to, że o2 jest zawalone reklamami i wygląda mało przejrzyście. Dużo osób np. czyta z telefonu i woli coś takiego czytać w aplikacji, a nie w przeglądarce na o2 z toną reklam itp. Bo kto jej broni zarabiać, ale mogłoby to się lepiej wizualnie prezentować...
  • Odpowiedz
@riley24 spoko artykuł. Faktycznie trochę krótki, ale jeśli to wszystkie informacje na ten temat to bezsensu rozpisywać na 5 stron.

Nie wiem co się ci ludzie do twgo o2. Ja wchodzę z telefonu, nie mam adblocka a mimo to nie wyskakuje mi milion reklam tylko powiadomiwnie o ciostkach i jakies pomiedzy tekstem, które po prostu przewijam. A jest to fajna lektura do autobusu z pracy :) dzięki Riley
  • Odpowiedz
@riley24: widac czym inspirowano sie przy zaginionej dziewczynie.

Powiedzmy jedno sobie od razu skazanie go na kare smierci "bo dziwnie sie zachowywal" jest bezprawiem i robieniem samosądu ku uciesze gawiedzi.

Co do dziwnego zachowania to moze byl psychicznie chory, moze byl bardzo aspoleczny, moze wiedzial o sprawie ale zostal do tego
  • Odpowiedz
@Linuksiarz1: zgadzam sie. Te historie na o2 sa mega krotkie - BYLA SOBIE RODZINA, ONA ZAGINELA, ON MOZE ZABIL, WIEZIENIE, CIALO,PA.
Te historie na wykopie byly o wiele tresciwsze i mialy mnostwo szczegolów.
  • Odpowiedz