Aktywne Wpisy

wfyokyga +129
Kto pamięta plusuje!
Co ciekawe twórcy mieli stworzyć z tego portalu coś na wzór polskiego spotify ale temat upadł.
Wiem, bo sam pracowałem przy tym projekcie.
Co ciekawe twórcy mieli stworzyć z tego portalu coś na wzór polskiego spotify ale temat upadł.
Wiem, bo sam pracowałem przy tym projekcie.

Felixu_enjoyer +11
Jestem debilem. Przez wszystkie lata szkolne byłem kluchą, między granicą nadwagi a otyłości, nie przepadałem za wysiłkiem fizycznym i byłem, delikatnie mówiąc, w nie najlepszej formie. 6 lat temu, w wieku 25 lat nauczyłem się trenować, zrzuciłem sadło, osiągnąłem formę co najmniej przeciętnego człowieka w moim wieku, prawie widziałem mięśnie brzucha. Stwierdziłem, że to jest #!$%@? warte, a najbardziej w życiu kocham #!$%@?ć. Przestałem się ruszać, zaprzepaściłem, to co osiągnąłem, jestem w





I co o tym myślicie? Poza tą nagonką, która powinna być na rodziców którzy wydali zgody na trackowanie swoich dzieci za 20 dolców, cała reszta umyślnie zgodziła się na wszystkie, dość obszerne warunki.
bardzo dobrze że apple uwalił im licencje skoro korzystali z tego na nielegalu, ale nie rozumiem tego wjazdu na to, że dorośli ludzie sprzedawali fakt, że z internetem łączyli się po VPNie facebooka xD
#testowanieoprogramowania