Wpis z mikrobloga

@Ogau: nie chce wchodzic w dyskusje o jakosci bo moge sie produkowac a kazdy kto ma swoje wyrobione zdanie nie bedzie i tak do przekonania

ale moge dodac swoje 5 groszy:

podstawowe załozenia pasibusa to rozwijac sie (kto sie nie rozwija to stoi w miejscu) ale nie idac na kompromisy. to dotyczy ilosci lokali, usprawniania zarzadzania nimi, rozwijaniem odpowiednich dzialow itp itd. cel jest jeden, dostarczac produkt tej samej jakosci i
@mroz3: ja mówię konkretnie o krewetkach :) mimo, że w SFM są może dwie pozycje z krewetkami to znacznie bardziej mi tam smakują. Sos blue cheese z SH jest dla mnie okropny na przykład xD
@pietrekpietrek: no to może się wam maszynka do mielenia zepsuła ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co do smaku to faktycznie jest taki sam i mi smakuje, ale no ewidentnie ostatnio coś tam ciężko było pogryźć
@pietrekpietrek: a możesz skomentować Waszą aktywność w internecie i opłacanie blogerów, m.in. Grubego z WPK? Rozumiem reklamę i promocję, bez tego tak imponujący rozwój nie były możliwy, ale taka promocja pod płaszczykiem obiektywnych recenzji jest trochę nieetyczna.
@pietrekpietrek: Rozmowy zaczynane od środka czasem przybierają dziwny obrót, ale może zaczniemy od początku:
1. Napisałem podkreślając, że o tymsłyszałem i że nie wiem do końca jak jest.
2. Następnie poszukałem danych spółki i chciałem sprawdzić sprawozdanie w KRS
3. Wreszcie zapytałem wprost jak to jest z tą Waszą rentownością.

Od Ciebie dostałem tylko zwrotkę na poziomie "you know nothing". Widzę, że nie jesteś chętny na dyskusję, absolutnie to rozumiem
To gdzie w takim razie są teraz najlepsze burgery we Wro? W sumie zjadł bym.

@Jacket: obecnie Mirko poleca LTD balakn burger, kiedyś pasibusa i soczewkę. Sam próbuj i nie sugeruj się zbyt mocno opiniami innych
@Iudex: nie jestesmy spolka akcyjna zeby robic jawne sprawozdania , to chyba jasne. krs zly podales i firme tez stad moj komentarz. co do rentownosci to ja nikomu w portfel nie zagladam wiec czemu mialbym o tym chcec rozmawiac i to w takim miejscu?

@wujekwichura: mi osobiscie wydaje sie to normalne ze osoby zajmujace sie takimi blogami chca nawiazywac „odplatne” wspolprace. po co niby miałaby taka osoba to robic? tylko