Wpis z mikrobloga

@mroz3: Ten gość jest śmieszny. Na początku robił rajdy po kebabach, a jak się rozrosl to nagle wielki smakosz. Czasem normalnie widać kto mu daje w łapę za recenzje.
@bialaowca: Pasibus jest dobry ale od kiedy ma więcej lokali poziom idzie w dół. Natomiast w okolicach Grunwaldu albo Pasibus albo Wartburger więc nie za duży to wybór.
  • Odpowiedz
Na początku robił rajdy po kebabach, a jak się rozrosl to nagle wielki smakosz.


@Darth_Gohan: najwyraźniej to kolejna branża gdzie musisz najpierw obciągnąć w bramie kilku sebom zanim będziesz mógł za grube pieniądze posmakować szejka XD

a pasi taki tragiczny nie jest, ten na Ruskiej przy lwie trzyma poziom - Gonzalesa i Chorizorda to mogę #!$%@?ć na zmianę z Panczo i pastą z bakłażana z Sawary
  • Odpowiedz
@mroz3: mi to już w ogóle te burgery przeszły, fajne to było z początku, takie makdonaldy tylko lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jakoś tak ehh, często 20+ zł, czasem się najem a czasem nie, przy jedzeniu uwalę się jak prosiak xD nie jara mnie to już. Pasik był całkiem spoko chociaż wolałem LTD.
  • Odpowiedz
@MillerAdam: @mroz3: Tosty u witka to złoto ;)
@luzny_lori: A to w ogóle chyba jest ziomek od Ciebie z osiedla ;) Zasdrosny nie jestem, że mu wyszło ale jak zrobił jakiś artykuł o żarciu tatara z miecznika czy czegoś tam innego to lekko mi żenadometr wywaliło pamiętając czym się wcześniej zachwycał.
@bialaowca: Nie każdy musi i jak najbardziej to szanuje ;)
  • Odpowiedz
@bialaowca: nie przepadaj za burgera mi. Bądź zdziwioną że pasibus nie smakuje. Klasyczna #logikarozowychpaskow xD

Pasibus robi smaczne buregry tylko tyle i aż tyle. Ja się cieszę we Wrocławiu mamy tyle dobrych burgerówni. A z wrocławskiego jedzenia mam odwieczna bekę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mroz3: Pasibus to po prostu przyzwoity burger i dość udany biznes, o czym mogą świadczyć kolejne lokale w całej Polsce. Niemniej słyszałem, że z ich rentownością jest już różnie. Co prawda jest tam jakieś zabezpieczenie finansowe, ale czy to jest to końca zdrowy biznes to nie jestem przekonany.
Chciałem też sprawdzić ich przychody za poprzednie lata w KRS, ale nie dopełniają obowiązku i nie składają sprawozdań finansowych: https://ekrs.ms.gov.pl/rdf/pd/search_df
http://www.krs-online.com.pl/food-for-nation-sp-z-o-o-krs-7099245.html
  • Odpowiedz