Wpis z mikrobloga

Jak można zorganizować wesele bez alkoholu i liczyć na to, że każdemu podpasuje? xD Zapraszając gości chyba należy liczyć się z tym, że będzie trzeba im zapewnić to, co lubią do zabawy, bo inaczej może być kwas. Ja nie jestem miłośnikiem disco polo, ale na ten dzień nie wyobrażam sobie puszczania ciężkiego rocka i robienia dobrej miny do starych ciotek na zasadzie "bo to mi się podoba, a impreza jest moja". To już lepiej nie robić tego wesela, jak się ma tylko swoje widzimisię i koniec własnego nosa na względzie. Zapraszam do dyskusji.
#przemyslenia #wesele
https://kobieta.wp.pl/mlodzi-zorganizowali-bezalkoholowe-wesele-krewni-pytali-gdzie-wodeczka-6342351895685249a
JudzinStouner - Jak można zorganizować wesele bez alkoholu i liczyć na to, że każdemu...

źródło: comment_u9o1ATtTf3iOxp5p8CDbTg4nX8rsvNwg.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
już lepiej nie robić tego wesela, jak się ma tylko swoje widzimisię i koniec własnego nosa na względzie


@JudzinStouner: dokładnie! Ludzie nie rozumieją że wesele nie jest dla młodych tylko dla gości - dla młodych to może być przyjemność że tyle ludzi przyszło i chcą z nimi spędzać czas - dla siebie to można sobie gdzieś pojechać we dwójkę, albo spędzić czas w jakiś inny sposób

Nie masz ochoty fundować popijawy
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: sama bym już mogła alkoholu nie widzieć na oczy (od jakiegoś czasu działa na mnie zamulająco i zasmucająco, a próby przekonania siebie, że nie są bez sensu) ale i tak uważam, że wesele z wódką> bezalkoholowe z wodzijerem przypominające bal karnawałowy w podstawówce. Całe bym spędziła chodząc, żeby rozchodzić żenadę.
  • Odpowiedz
Zapraszając gości chyba należy liczyć się z tym, że będzie trzeba im zapewnić to, co lubią do zabawy


@JudzinStouner: w normalnym kraju kulturalni ludzie idac na impreze akceptuja panujace tam zasady i sie do nich dostosowuja. Ale my jestesmy w polsce, polaki to takie same bydlo jak muslimy - nie dosc ze sie wpirdolą do europy bez zaproszenia to jeszcze probuja tam wprowadzac swoje zasady.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Rozumiem sens organizacji takiego wesela (np. jak najbliźsze osoby/młodzi są alkoholikami i mają raczej słabą silną wolę), ale wtedy się uprzedza. A jak nic nie powiedzieli to faktycznie nie wiem czego oczekiwali. Przecież miło chociaż dostać wino do obiadu.
  • Odpowiedz
  • 0
Ślub jest dla młodych, a wesele dla gości, ale skoro jednak para młoda płaci, to fajnie by było, jakby chociaż w połowie pokrywało sie to z ich planem.
I przeciez zawsze mozna zrobic obiad weselny zamiast wesela, albo zorganizowac ognisko- tyle możliwości ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JudzinStouner: słowo klucz to umiar - jeśli dla państwa młodych takie ważne jest żeby było wesele bezalkoholowe to proszę bardzo, goście powinni to uszanować, jak już przychodzą na takie wesele to nie łoić pod stołem ani na parkingu, szanujmy się. Ale niech też nie wymaga się od gości że będą się dobrze bawić, sam po sobie widzę że na początku to taka gadka szmatka, siedzenie przy stoliku, a dopiero po paru
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: jestem abstynentem, ale nie wyobrażam sobie swojego wesela bez alkoholu. I tak tatuś płaci :D (zadeklarował się bo chce mieć szybciej wnuki, ale nie pytałem w jaki sposób wódka na weselu ma w tym nam pomóc¯\_(ツ)_/¯)
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Pewnie zostane wyśmiany i pociśnięty, ale... jeżeli kiedyś będe miał wesele to będą na niej i jointy i ekstaza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zrobie balet wszechczasów, część osób zgorszę, ale większość będzie wspominać go do końca życia jako najlepsza impreza na której byli.

Ktoś napisał o tym, że kraj alkoholików to i na imprezie musi być alkohol. Serio? A w którym kraju nie musi??
Ktoś myśli,
  • Odpowiedz