Wpis z mikrobloga

Jak można zorganizować wesele bez alkoholu i liczyć na to, że każdemu podpasuje? xD Zapraszając gości chyba należy liczyć się z tym, że będzie trzeba im zapewnić to, co lubią do zabawy, bo inaczej może być kwas. Ja nie jestem miłośnikiem disco polo, ale na ten dzień nie wyobrażam sobie puszczania ciężkiego rocka i robienia dobrej miny do starych ciotek na zasadzie "bo to mi się podoba, a impreza jest moja". To już lepiej nie robić tego wesela, jak się ma tylko swoje widzimisię i koniec własnego nosa na względzie. Zapraszam do dyskusji.
#przemyslenia #wesele
https://kobieta.wp.pl/mlodzi-zorganizowali-bezalkoholowe-wesele-krewni-pytali-gdzie-wodeczka-6342351895685249a
JudzinStouner - Jak można zorganizować wesele bez alkoholu i liczyć na to, że każdemu...

źródło: comment_u9o1ATtTf3iOxp5p8CDbTg4nX8rsvNwg.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Kraj alkoholików to i kultura zabawy niska. Tu się pije na każdych szczeblach społecznych. Alkoholu w tym grajdole najzwyczajniej nie unikniesz.

Inna sprawa, że ja na swoim weselu miałem alkohol, ale jakbym mógł zrobić to legalnie, a jednocześnie Polacy wyjeliby kij z dupy, to wolałbym dać wszystkim emke lub blanta do wyboru. To by była dopiero noc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kraj alkoholików to i kultura zabawy niska.


@Iskaryota: Serio? A wolałbyś, żeby co robili? Mieli dyskutować o hodowli koni i poezji Szekspira? Co jest złego w tym, że wujek Janusz lubi trochę wypić i potańcować "na dwa? ;)
  • Odpowiedz
@JudzinStouner @Jaqodka komuś się moze nie podobać, ludzie są różni( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tu dochodzimy do punktu- jak zrobić żeby każdy był zadowolony xD niby wesele jest dla gości, ale z drugiej strony ja jako panna młoda chciałabym też się dobrze na nim bawić, no ba ( ͡° ͜ʖ ͡°) trudna sprawa to połączyć niekiedy
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Serio to ja też lubię wypić szklaneczkę whisky od czasu do czasu. Ale zauważ, jak w tym kraju jest celebrowana każda chwila. Bez wódki się nie obejdzie. Rozumiem kulturalnie się napić wina, pogadać (wino też miałem i bardzo dużo osób skorzystało tylko z tego), ale nie nawalic jak typowy Janusz, co niestety miało miejsce i u mnie. Co lepsze, nigdy pewnych osób bym o to nie podejrzewał...
  • Odpowiedz
jak zrobić żeby każdy był zadowolony xD niby wesele jest dla gości, ale z drugiej strony ja jako panna młoda chciałabym też się dobrze na nim bawić


@Magadanka: Przecież nikt by Ci siłą nie wlewał XD Nie pij, ale niech inni sobie popiją, jak lubią. Przecież nikt Ci na stół nie narzyga XD
  • Odpowiedz
@Jaqodka: @JudzinStouner: poprzedni wpis jest tak ogólnie :D to o tym że niekiedy ciężko jest połączyć to co podoba się gościom i to co młodym, a chyba chodzi żeby każdy był zadowolony, nie?

Przede wszystkim ja sama nie mam nic przeciwko temu żeby na imprezach alkohol był. Niech piją, byleby z umiarem. Nie mogę tylko zrozumieć dlaczego ludzie uważają że jest nieodłącznym elementem zabawy. Że musi być i koniec. Że
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Ja moje wesele wyobrażam sobie tak:
- absolutnie NIE dla tego gówna zwanego disco polo
- absolutne NIE dla gówna zwanego oczepiny i tego typu #!$%@? zabawy
- absolutne tak dla alkoholu
- absolutne tak dla narkotyków
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Iskaryota @Magadanka: polecam "krótką historię pijaństwa" to się zdziwisz jak mało się pije w Polsce i jakie kulturalne to jest i skąd alkohol jest w społeczeństwie w ogóle. Mówienie, że to polska cecha to zwyczajna ignorancja i brak wiedzy.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Moim zdaniem wesele powinno być dla państwa młodych. Nie wszyscy goście przyjdą, nie z każdym się pogada i jakby nie patrzeć wesele dzień państwa młodych. I jeśli nie chcą alkoholu, to niech nie mają alkoholu. A jeśli ktoś nie potrafi dobrze się bawić bez wódeczki, to nie mam dobrych wiadomości
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Wszystko spoko, młodzi zorganizowali je jako swoją uroczystość więc niech robią co chcą. Mam nadzieję, że jednak byli na tyle rozgarnięci, że wspomnieli o tych planach podczas zapraszania gości.
  • Odpowiedz