Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest sens wyjeżdzać bez prawka do Holandii?

Mireczki, szykuje się na emigrację do Holandii lub Danii, mam tylko jeden problem- nie mam prawa jazdy. Robiłem podejście 2 razy do zrobienia prawka, ale po akcji jak o malo nie spowodowałem wypadku została we mnie jakaś zadra i odpusciłem. Chcialbym wrocić do tematu, ale rozważam tez opcje emigracji bo w moim zawodzie moge niezle zarobic. Czy jest sens wyjezdzać do Holandii lub Danii (docelowo Amsterdam lub Kopenhaga) bez prawka? Lepiej zrobić prawko w PL i jechać tam z, czy lepiej już tam wyrobić?

Angielski mam biegły, niderlandzkiego 0, dunskiego 0.

#prawojazdy #emigracja #amsterdam #holandia #dania #kopenhaga #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: 27 lat mam i żyje w nl od 2011 i bez prawa jazdy. Wszędzie łatwo dojechać pociągami, sklepy blisko a jak nie to możesz zamówić online za dostawę zapłacisz max 10 euro. Wszędzie blisko rowerem podejdziesz.
Ze względu na słaby wzrok i ślepotę na jedno oko nie jestem w stanie prowadzić samochodu a nawet jakbym zdał cudem prawko to i tak nie będę prowadził i powiem ze brak samochodu w