Wpis z mikrobloga

zamiast JK wstawiłem sobie tam Tuska rozmawiającego z kolegami biznesmenami o biznesie za 1,3 miliarda
którego nagrał obrażony mąż córki bo wypadł z gry

który dostaje kredyt na 1,3 miliarda od zależnego politycznie prezesa banku państwowego,
który jest dyspozycyjny na telefon Donka

w sumie rzeczywiście kapiszon trochę, mnie by to nie ruszyło i bym dalej głosował na Tuska

#afera #polityka
spere - zamiast JK wstawiłem sobie tam Tuska rozmawiającego z kolegami biznesmenami o...

źródło: comment_pltW49CuufIzDr429AwzG2pJM04Y8icT.jpg

Pobierz
  • 20
Jedyne co by razilo to knajacki jezyk.


@kaczynski_ukrat_wiezowiec: no, najgorszy ten knajacki język, ale myślę że Pan Donald umiałby by się lepiej wysłowić, i po niemiecku po dziadku ze słupem dogadać

Przecież oni nawet nie złożyli wniosku kredytowego.


@Mystery_Man: Tusk też jeszcze nie. Ale ma moje błogosławieństwo, niech Platforma rośnie w siłę
zamiast JK wstawiłem sobie tam Tuska


@spere: wstaw też w awatarze. Skoro 1.2 mld na propagandę TVP nie wzruszyło obywatela, to co dopiero podobna kwota, która w rzeczywistości nie została wydana. Jedna strona udaje, że nic się nie stało. Druga grzeje temat na maksa. Żadnych zaskoczeń. No może poza rozmiarem tej bomby od Gazety Wyborczej. Spodziewałem się więcej.
@spere: Wiec nie powinno cie razic ze ludzie sluchajac tych tasm kaczynskiego sklonni sa ufac (i maja racje) ze nic zlego sie nie stalo, jakby posluchali rozmowy tuska w stylistyce zula spod budki z piwem to znakomita wiekszosc miala by odmienne zdanie.

Moze nie natychmiast, ale z czasem ten material sprawi, ze Polacy jeszcze bardziej beda ufac Kaczynskiemu...

W calym tym artykule chodzi o Radio Z (na ktore chrapke ma Agora)
Wiec nie powinno cie razic ze ludzie sluchajac tych tasm kaczynskiego sklonni sa ufac (i maja racje) ze nic zlego sie nie stalo,


@kaczynski_ukrat_wiezowiec: no nic złego by się nie stało, jakby takie same lody kręcił Pan Donald Tusk, o tym jest właśnie mój wpis
@kaczynski_ukrat_wiezowiec: nie wiem czemu wymagasz takiego języka od inteligęta z Żoliborza

poza tym, wystarczy że Jego Emanacja Donal Franciszek Tusk będzie kręcił lody językiem wyrafinowanym, i wszystko będzie super, jestem za, powtarzam po raz 4
@spere: ales ty glupi Demokracja – system rządów (reżim polityczny, ustrój polityczny) i forma sprawowania władzy, w których źródło władzy stanowi wola większości obywateli (sprawują oni rządy bezpośrednio lub za pośrednictwem przedstawicieli). Obecnie powszechną formą ustroju demokratycznego jest demokracja parlamentarna.
@kaczynski_ukrat_wiezowiec: ale co ty mi za oczywistości gadasz, wiadomo że rządzi Suweren, chyba chcesz odwrócić uwagę od sedna:

po kolei

jeśli nic złego w tym jak Kaczyński kręci lody za 1,3 miliarda, i ci którzy go wybrali zgadzają się na to

to nic złego w tym że podobne tłuste lody kręcił by sobie Jego Magnificencja Donald F. Tusk

powtarzam po raz 5 i przedostatni
@spere: i to i to jest zle, ale to nieistotne. Istotne jaki te fakty mialy by wplyw na przede wszystkim Polske i na opinie publiczna. Te 1,3 miliarda Kaczynskiego to nic w porownaniu z tym jak Polska byla rozkradana za tuska. Tak naprawde to liczy sie tylko to kto mniej kradnie i lepiej pilnuje zeby inni nie kradli.