Wpis z mikrobloga

Czytam różne poradniki jak wygrywać na Tinderze i chyba znam przyczynę swojego przegrywu. Jestem leniwy. Tinder mnie zmęczył po dwóch dniach. Nie chce mi się przewijać i lajkować tysięcy profili, zagadywać randomowo do tych wszystkich sparowanych, podtrzymywać konwersacje i jeszcze się starać. To jest takie nudne :( I niewygodne. Wolę kompa stacjonarnego, ew. laptopa, a pisanie na smartfonie mnie nuży. Szukałem ostatnio alternatywy dla Tindera na komputer, to wyszło, że tylko Badoo albo Sympatia mają sens. A tam jest o wiele mniej osób. Czy jakiś programista nie mógłby stworzyć skryptu na Tindera: 1. lajkuj wszystko wg zadanych kryteriów (wiek, miejsce zamieszkania). 2. wysyłać zdefiniowany tekst do wszystkich sparowanych. 3. informuj o ewentualnych odpowiedziach. 4. Jeśli odpowiedź jest standardowa "no elo", "hej" itp. to wyślij kolejny tekst. 5. Informuj o odpowiedziach. I wtedy dopiero ja wkraczam do gry. Ile to by czasu oszczędziło.
#tinder #badoo #podrywajzwykopem #rozowepaski #stulejacontent #przegryw #sympatia #gownowpis
  • 10
@blunek: jest tin3r.com z którego często korzystam, polecam ;)
@Eugeniusz_Zua: wykupiłem konto na Sympatii na miesiąc i to prawda. Część dziewczyn nie ma premium (kosztuje 17zł), na 70 dziewczyn odpisały mi tylko 4 i w sumie wszystkie z nich po pewnym czasie urwały kontakt (są online, ale ni z gruchy ni z pietruchy nie odpisują).